اعزام ركابزنان ایرانی به ژاپن

اعزام ركابزنان ایرانی به ژاپن به گزارش اسب من چهار ركابزن سرعتی و نیمه استقامتی ایران پیش از اعزام به بازی های آسیایی به دو كاپ ژاپن اعزام می شوند.به گزارش اسب من به نقل از فدراسیون دوچرخه سواری، چهار ركابزن ایران مقرر است برای آمادگی تا بازی های آسیایی در دو كاپ ژاپن شركت نمایند. در بخش سرعت چون رقابت ماده تیم اسپرینت برگزار نمی گردد، محمد دانشور و احسان خادمی به مسابقات اعزام می شوند تا در اسپرینت و كایرین رقابت كنند.
در بخش نیمه استقامت و ماده اومنیوم هم محمد گنج خانلو و محمد رجبلو در كاپ ژاپن شركت می كنند. یكی از این دو ركابزن در بازی های آسیایی در ماده اومنیوم به رقابت می پردازند.
از آنجا كه امتیاز كاپ ژاپن برای سهمیه المپیك هم محاسبه می شود، دانشور و گنج خانلو در قالب تیم پیشگامان و رجبلو و خادمی در قالب تیم ملی در این مسابقات شركت می كنند.
درحالی كه این چهار ركابزن در كاپ ژاپن هستند، بقیه نفرات تیم ملی سرعت به مالزی می روند تا اردوی خویش را در این كشور آغاز كنند و با آخر كاپ ژاپن، این چهار ركابزن هم به تیم ملی در مالزی اضافه می شوند.
با توجه به اینكه ركابزنان مقرر است در خلال این اردو در مسابقات مختلف شركت نمایند، فدراسیون دوچرخه سواری به دنبال این است كه اگر كمیته ملی المپیك موافقت كند، ركابزنان بعد از مسابقات كره جنوبی از همان جا راهی جاكارتا شوند.
 

1397/03/27
18:18:31
5.0 / 5
4512
تگهای خبر: اردو , المپیك , تیم , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری