معرفی سواركاران برتر مسابقات جام پدیده سازان

معرفی سواركاران برتر مسابقات جام پدیده سازان به گزارش اسب من مسابقات پرش با اسب جام پدیده سازان برگزار گردید و در نهایت با معرفی سواركاران برتر به خاتمه یافت.


به نقل از سایت فدراسیون سواركاری، این مسابقات در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و مالكین، بزرگسالان برگزار شد. براساس برنامه پیش بینی شده در مسابقات روز نخست گروه سنی نونهال با ارتفاع مانع 110 یك باراژ، نوجوانان با ارتفاع مانع 120 یك باراژ، جوانان با ارتفاع مانع 130 یك باراژ، بزرگسالان لیگ 130 A2، اسب جوان (5 ساله) 115 دشواری تدریجی رقابت كردند. در روز دوم مسابقات نیز مالكین 120 یك باراژ را طی كردند و رده بزرگسالان نیز با ارتفاع مانع 150 دو راندی را طی كردند.
 
در بخش رده سنی نونهالان سهیل قاسمی به مقام اول رسید، محمدحسین عقیقی دوم و امید انتظاری سوم شدند.
در رده سنی نوجوانان متین رضاخانلو، محمدمهدی مرزبان مقدم و ارشیا نجفی نیا به ترتیب اول تا سوم شدند.
در بخش بزرگسالان حسین رضایی اول شد، مسعود مكاری نژاد عنوان دوم را كسب كرد و داوود پور رضایی سوم شد.
 
در رده مالكین نیز محمد والی اله با اسب آریتون از باشگاه آذین اول شد، گلاره محمدی عنوان دوم را كسب كرد و سپهر شاكری منش نیز سوم شد و در بخش تیمی هم تیم پدیده سازان از باشگاه آزمون عنوان اول را كسب كرد، تیم شیما كفش از باشگاه نزاجا دوم شد و تیم سون هیل از باشگاه جم به مقام سوم رسید.
 
در این دوره از مسابقات تمامی اسبها از نظر پزشكی توسط كمیته دوپینگ و دامپزشكان مورد تایید فدراسیون كاملا چك شدند و سلامت آنها مورد تایید قرار گرفت.
 
لازم به ذكر است كه برگزاری این مسابقات جهت آمادگی هرچه بیشتر تیم ملی سواركاری برای مسابقه آسیایی تركمنستان در شهریور ماه بوده و حضور فعال باشگاه ها و سواركاران یكی از نكات برجسته رقابتهای پرش با اسب جام پدیده سازان (10) بود.
 
برنامه های راهبردی اسبدوانی اعلام شد
جلسه كمیته ملی اسبدوانی در محل فدراسیون سواركاری با حضور اكثریت اعضا در ساعت تشكیل شد.
 
پس از احراز نظرات توسط اعضا كمیته مسعود خلیلی رییس فدراسیون اقدامات اساسی و زیربنائی كه برای پیشبرد اهداف فدراسیون در زمینه بالابردن كیفیت مسابقات مطرح و برای اعضا كمیته به شرح زیر تشریح نمود:
 
1- فدراسیون عضویتش در فدراسیون جهانی اسب دوانی تثبیت و حق العضویت مربوط به سال 2017را واریز نمود.
2- دعوت از فدراسیون برای اجلاس جهانی در مهر ماه 1396 اعلام كه در این ارتباط نمایندگان به اجلاس اعزام خواهند شد. ضمنا در نظر است فیلمی به مدت 15 دقیقه برای كلیات انجام شده 6سال گذشته در این رسیدگی و ارائه می‌شود.
3- دعوت از فدراسیون برای شركت در اجلاس آسیایی سال 2018در ماه می مطرح شد و قرار است هیاتی از فدراسیون در این اجلاس شركت و دستاورد های آن را گزارش نماید.
4- ساختمان معاونت فنی در میدان نوروز آباد تكمیل و معاونت به ساختمان نوساز جدید منتقل شد.
5- قرارداد با دكتر پیردر باكس نهایی و براساس مفاد قرارداد آموزش هندیكاپری، نحوه انجام مسابقات و بطور كلی تمام مواردی كه به نحوه برگزاری مسابقات اسب دوانی مرتبط میباشد مورد بازنگری و اصلاح قرار خواهد گرفت.
6- مقرر شد كه مدیرعامل و دو نفر از معاونان شركت یونیك كه یك شركت غیرانتفاعی و سهامش مربوط به فدراسیون جهانی است و فعالیتش مربوط به خارج از كشور فرانسه می‌باشد، ظرف هفته آینده ضمن حضور در ایران و برای توسعه اسب دوانی مذاكراتی با فدراسیون سواركاری داشته باشد.
1396/04/17
14:57:18
5.0 / 5
5578
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری