در گفتگو با مهر مطرح شد:

تعیین كمانداران اعزامی به بازی‎های آسیایی بر مبنای نتایج كاپ آسیا

تعیین كمانداران اعزامی به بازی‎های آسیایی بر مبنای نتایج كاپ آسیا اسب من: به قول مدیر تیم‎های ملی تیروكمان، نتایج به دست آمده توسط كمانداران در رقابت‎های كاپ آسیا تعیین كننده تركیب تیم اعزامی به بازی‎های آسیایی اندونزی خواهد بود.امید نجاری در گفتگو با خبرنگار مهر با یادآوری اینكه حضور در مرحله سوم رقابت های كاپ آسیا (۱۸ تا ۲۱ تیرماه - چین تایپه) در برنامه فدراسیون تیروكمان قرار دارد، اظهار داشت: نتایجی كه كمانداران در این رقابت ها كسب خواهند كرد، برای مشخص شدن تركیب تیم اعزامی به بازی های آسیایی بسیار تعیین كننده است طوریكه حتی این امكان وجود دارد كه كمانداران اعزامی به كاپ آسیا، برای بازی های آسیایی هم معرفی شوند.
وی در همین رابطه ادامه داد: بی گمان بازی های آسیایی و مدال آوری در این بازی ها اولویت فدراسیون تیروكمان برای ۶ ماهه نخست سال است به خصوص اینكه در دوره پیشین بازی های آسیایی (۲۰۱۴ اینچئون كره جنوبی) تیروكمان ایران در كامپوند انفرادی توسط اسماعیل عبادی صاحب مدال طلا شد. باآنكه در اندونزی، این بخش از رقابت ها برگزار نمی گردد اما امید زیادی داریم كه بتوانیم در بخش تیمی كامپوند مردان و زنان و ریكرو مردان مدال بگیریم.
مدیر تیم های ملی تیروكمان تصریح كرد: بر همین مبنا انتخاب تركیب تیم های اعزامی به بازی های آسیایی در هر بخش اهمیت زیادی برای مان دارد. اینكه تركیب كمانداران به گونه ای انتخاب گردد كه به مدال آوری نزدیك تر باشند. از همین رو رقابت های كاپ آسیا و نتایج آن را بعنوان یكی از ملاك های اصلی در این زمینه لحاظ خواهیم كرد.
نجاری خاطرنشان كرد: در صورتیكه نتایج رقابت های كاپ آسیا قابل قبول باشد و اعضای كادر فنی در مجموع از عملكرد كمانداران در این رقابت ها رضایت داشته باشند، تركیب تیم برای بازی های آسیایی تغییر نمی كند یعنی كمانداران اعزامی به چین تاپیه را برای اندونزی هم معرفی می نماییم.
به گفته مدیر تیم های ملی تیروكمان و طبق مصوبه كمیته ملی المپیك، این تیم با چهار ورزشكار در هر یك از بخش های كامپوند مردان، كامپوند بانوان و ریكرو مردان و یك ورزشكار در بخش ریكرو بانوان در بازی های آسیایی شركت خواهد نمود.
وی همینطور در مورد رقابت های جام جهانی و مرحله سوم و چهارم این رقابت ها كه به ترتیب به میزبانی آمریكا و آلمان برگزار می شود، اظهار داشت: ایران در مرحله سوم جام جهانی شركت نخواهد كرد. این تصمیم از آنجا گرفته شد كه معمولا برای اعزام به آمریكا مشكل صدور روادید وجود دارد و گاها تا زمان تعیین شده برای اعزام در این زمینه (روادید) بلاتكلیف هستیم. بنابراین اصلا شركت در این مرحله از رقابت ها را در برنامه نداشتیم اما قراراست در مرحله چهارم جام جهانی به میزبانی آلمان شركت نماییم. برای این مرحله تیم های كامپوند مردان و زنان اعزام خواهند شد.
به گزارش اسب من به نقل از مهر، مرحله سوم رقابت های جام جهانی از ۲۹ خردادماه در آمریكا آغاز می گردد. آلمان هم از ۲۶ تیرماه میزبان مرحله چهارم این مسابقات خواهد بود.

1397/03/22
14:01:15
5.0 / 5
4864
تگهای خبر: تیم , رقابت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری