داورزنی در پاسخ به مهر:

مصاحبه امروزم پاسخ به كی روش نبود، درآمد پرسپولیس اعلام می گردد

مصاحبه امروزم پاسخ به كی روش نبود، درآمد پرسپولیس اعلام می گردد اسب من: معاون وزیر ورزش اظهار داشت: مصاحبه امروز من درباره شرایط تیم ملی فوتبال پاسخ به صحبت های كارلوس كی روش نبود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، محمدرضا داورزنی كه امروز یكشنبه ریاست مجمع انتخاباتی فدراسیون سواركاری را عهده دار بود، بعد از آخر این مجمع به پرسش خبرنگاران در زمینه های مختلف و همچون تیم ملی فوتبال و كارلوس كی روش و همینطور تجمع تعدادی از هواداران پرسپولیس پاسخ داد.
وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در مورد جلسه اش با هواداران پرسپولیس اظهار داشت: تعدادی از هواداران پرسپولیس به وزارت ورزش آمده بودند. احساسی در آنها وجود داشت كه وزارت به یكی از این تیم ها (استقلال) كمك می نماید و فضا را برای یارگیری و فعالیت بهتر تیم رقیب باز گذاشته و برای پرسپولیس محدودیت گذاشته است. نشست ما دو ساعت طول كشید. آنها همینطور دنبال شفاف سازی اسپانسرها بودند و می گفتند ما نسبت به تیم رقیب در ارسال پیامك یك و نیم برابر هستیم ولی میزان دریافتی پرسپولیس كمتر است.
معاون وزیر ورزش تصریح كرد: اپراتورها می توانند شفاف توضیح بدهند كه میزان دریافتی باشگاه ها چقدر است و گرشاسبی آنرا در اختیار هواداران قرار می دهد. هواداران در سه سال قبل بار عمده باشگاه را به دوش كشیدند. درست است شركتهایی كنار هواداران از فضای تبلیغاتی استفاده كردند و اسپانسر شدند اما بار اصلی روی دوش هواداران بود. در میزان درآمدها و پرداختها یك مقدار سئوال بود كه راحت باهم صحبت كردیم. قرار شد هر دو باشگاه شفاف میزان دریافتی و درآمد از اپراتورها و اسپانسرهای دیگر را اعلام كنند.
داورزنی با اشاره به اینكه این هواداران نسبت به عملكرد گرشاسبی سرپرست باشگاه اعتراضی نداشتند، اظهار داشت: اكثریت معتقد بودند باشگاه نباید با سرپرست اداره شود و باید مدیرعامل زودتر انتخاب گردد.
وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر درباره مصاحبه امروزش با سایت فدراسیون فوتبال خاطرنشان كرد: بعضی ها می گویند بازی های تداركاتی پیش بینی نشده است. تیم ملی حدود ۱۰ بازی داشت و اگر بازی با سوریه را هم انجام می دادیم، ۱۱ دیدار تداركاتی انجام می شد. قرار فدراسیون فوتبال این بود كه با یونان بازی كند ولی به خاطر مشكلات سیاسی، یونان درخواست نمود جای دیگر بازی كند. كادر فنی تیم ملی هم واكنش نشان دادند و درخواست یونان را نپذیرفتند. فدراسیون كوشش كرد تیم دیگری جایگزین شود ولی درخواست رقم های آنچنانی شد كه دوستان منصرف شدند.
«مصاحبه امروز شما با سایت فدراسیون فوتبال به شكلی پاسخ به كی روش بود؟» داورزنی در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر، تصریح كرد: خیر بنده پاسخ كی روش را ندادم. از من سئوال شد و من هم جواب دادم. رقبای ما بین شش تا هفت بازی تداركاتی داشتند ما ۱۰ بازی. از سوی دیگر شرایط كمپ در تركیه و روسیه خوب بود. تمام كشورها همواره از شرایط بسیار مطلوب فاصله دارند. تلاش ما حمایت بوده است. در بخش تامین منابع ارزی و نیازمندی فدراسیون تمام قد كنار فدراسیون فوتبال بودیم. برای تنویر افكار عمومی این حرفها را زدم. بعضی ها فكر می كردند با لغو بازی یونان كل بازی ها لغو شده است.
داورزنی در ادامه در مورد حضور نمایندگان مجلس در محل برگزاری جام جهانی اظهار داشت: در طول اعزام های صورت گرفته همواره وزارت ورزش كمترین تعداد افراد همراه را داشته است. برای جام جهانی هم به گونه ای تنظیم شده كه من، شخص وزیر و آقای احمدی هر یك برای یك بازی كنار تیم ملی خواهیم بود. ضمن اینكه آقایان عباباف و رغبتی برای انجام وظیفه سازمانی خود عازم روسیه می شوند نه گردشگر.
وی ادامه داد: این افراد در روسیه نگاه تحلیلی به بازیها خواهند داشت. همینطور به احتمال فراوان مدیر كل ورزش و جوانان استان فارس بعنوان استانی كه عملكرد خوبی داشته هم به روسیه اعزام می گردد اما هنوز این اعزام نهایی نشده است.
معاون وزیر ورزش با تاكید بر اینكه جام جهانی بزرگترین رویداد است اظهار داشت: مقامات همه كشورها برای این رویداد به كشور میزبان می روند تا از نزدیك شرایط را ببینند. چه اشكالی داردكه چند نفر از نمایندگان مجلس هم بعنوان كسانی كه در روند تصمیم گیری ها دخیل هستند، شرایط و روند برگزاری مسابقات را از نزدیك ببینند؟ من فكر نمی كنم بیش از ۳-۴ نماینده مجلس راهی روسیه شوند.
داورزنی تصریح كرد: این گونه گفته می گردد كه برای اعزام نمایندگان نهایتا ۱۰۰ میلیون تومان هزینه می گردد. نمی خواهم بگویم كه این مبلغ كمی است اما در ورزشی كه برای آن میلیاردی هزینه می گردد تا حضور قدرتمند در عرصه جهانی داشته باشیم، آیا نباید كسانی كه در فرایند توسعه ورزش و زیرساخت ها و... نقش دارند اعزام شوند؟ به نظر باید در نوع نگاهمان تغییر لازم را اعمال نماییم. واقعا چه اشكالی دارد كه نمایندگان مجلس در كنار تیم ملی حضور پیدا كنند؟!
معاون وزیر ورزش همینطور در مورد اعزام نفرات بسیار زیاد از سازمان لیگ وفدراسیون فوتبال به روسیه اظهار داشت: تصمیم گیری شده كه فدراسیون و سازمان لیگ با حداقل نفرات ممكن به جام جهانی بروند. همینطور شاید تاج هم به علت شرایط جسمانی كه دارد به جام جهانی نرود

1397/03/21
14:43:07
5.0 / 5
4778
تگهای خبر: اسب , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری