از بودجه تخصیصی راضی هستیم؛

امینی: برای بازی‎های آسیایی هیچ مشكلی برای تامین قایق نداریم

امینی: برای بازی‎های آسیایی هیچ مشكلی برای تامین قایق نداریم اسب من: رئیس فدراسیون قایقرانی از تامین قایق پاروزنان در بازی‎های آسیایی اطلاع داد و اظهار داشت: در جاكارتا مشكلی در این زمینه نداریم.به گزارش اسب من به نقل از مهر، كمیته ملی المپیك و وزارت ورزش طی دو مرحله به فدراسیون های ورزشی بودجه پرداخت كرده اند. فدراسیون قایقرانی با داشتن بیش از چهار پنج رشته فعال چون روئینگ، اسلالوم، بادبانی، آبهای خروشان، دراگون بت، رفتینگ و آبهای آرام و در شرایطی كه هر كدام از این رشته ها در دنیا یك فدراسیون مستقل دارد همچون دیگر ورزشها بودجه دریافت كرده است.
این فدراسیون در مرحله اول از كمیته ملی المپیك مبلغ ۱/۲۲۴/۰۰۰/۰۰۰ ریال و در مرحله دوم مبلغ ۳/۴۵۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال بودجه دریافت كرده است.
غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی در این خصوص به خبرنگار مهر اظهار داشت: ما از بودجه های دریافتی رضایت داریم و هم اكنون برنامه های خویش را طبق تقویم در تمامی رشته ها برای حضور موفق در بازیهای آسیایی دنبال می نماییم.
وی اضافه كرد: به غیر از بودجه دریافتی كمیته، مبلغی را هم از وزارت دریافت كرده ایم. طبق برنامه وزارت ورزش هر ماه یك دوازدهم از بودجه سالانه مان را به ما پرداخت می كند كه تابحال دو ماه را دریافت كرده ایم.
رئیس فدراسیون قایقرانی در پاسخ به این پرسش در خصوص اینكه «پاروزنان در جاكارتا مشكلی برای قایق ندارند؟»، هم اظهار داشت: در جاكارتا مشكل قایق و تجهیزات نخواهیم داشت. فدراسیون قایقرانی برا ی تامین قایق ها به توافقاتی رسیده است. مقرر است شركت های طرف قرارداد، ما را در جاكارتا پشتیبانی كنند.
امینی خاطرنشان كرد: مقرر است قایق های روئینگ و آبهای آرام از سوی شركت های طرف قرارداد تامین گردد. قایق دو رشته اسلالوم و بادبانی را اجاره خواهیم كرد و اگر حضور تیم كانوپولو قطعی شود قایق آنها را با خود می بریم.

1397/03/20
23:33:45
5.0 / 5
4832
تگهای خبر: المپیك , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری