شهنازی با مهر مطرح كرد:

رژه كاروان ایران در افتتاحیه بازی های آسیایی با كاپشن و گرمكن

رژه كاروان ایران در افتتاحیه بازی های آسیایی با كاپشن و گرمكن اسب من: به قول دبیر كل كمیته ملی المپیك تصمیم این كمیته برای لباس اعضای كاروان در افتتاحیه بازی‎های آسیایی استفاده از كاپشن و گرمكن است و تصمیمی برای كت و شلوار گرفته نشده است.به گزارش اسب من به نقل از مهر، شاهرخ شهنازی دبیر كل با اشاره به بودجه ای كه تا امروز كمیته ملی المپیك از سازمان برنامه ریزی و بودجه و خزانه دولت دریافت كرده، تصریح كرد كه این كمیته پیگیر دریافت بخش دیگری از بودجه خود برای تخصیص به فدراسیون هاست.
وی در گفتگو با خبرنگار مهر همینطور با بیان اینكه هنوز مرتبط با شعار كاروان ایران و پرچمدار هیچ تصمیمی گرفته نشده، تصریح كرد كرد: تا این لحظه تصمیم بر این است اعضای كاروان ایران با گرمكن های رسمی كه از سوی كمیته ملی المپیك با آنها داده می گردد در مراسم رژه حضور داشته باشند
* خبرگزاری مهر: خوشبختانه كمیته ملی المپیك مرتبط با دریافت بودجه و تخصیص به فدراسیون ها روند خوبی را طی كرده است؟
- شاهرخ شهنازی: كمیته ملی المپیك تا به امروز ۵۰ درصد از بودجه خویش را از دولت تحویل گرفته و بخشی از بودجه مصوب برای هر یك از فدراسیون ها را به آنها مختص كرده است. البته همچنان پیگیری ها ادامه دارد تا اینكه بتوانیم پیش از بازیهای آسیایی بخش دیگری از بودجه خویش را دریافت نماییم به محض دریافت بودجه، آن را در اختیار فدراسیونها قرار می دهیم.
* تا امروز طی دو مرحله بودجه فدراسیون ها واریز شده است. فكر می كنید تا پیش از بازی های آسیایی چند مرحله بودجه دیگر به فدرسیون ها اختصاص داده شود؟
- اینكه تا زمان اعزام چند مرحله دیگر بودجه در اختیار فدراسیون ها قراربگیرد اصلا نشخص نیست اما تلاش ما بر این است تا فدراسیونها بدون هیچ مشكلی به جاكارتا اعزام شوند.
* ظاهرا كش و قوس برخی فدراسیون ها مرتبط با سهمیه بازی های آسیایی همچنان ادامه دارد؟
- آنگونه كه می گویید كش و قوس نیست. پیشنهاداتی است كه از سوی فدراسیونها و بر مبنای كار كارشناسی كه انجام داده اند مطرح شده است. در بعضی از فدراسیونها مسئولان مربوطه منتظر نتایج مسابقات برون مرزی خود هستند كه در انتخابی شان موثر خواهد بود.
* در این مورد نتیجه نهایی چه زمانی مشخص خواهد شد؟
- امیدوار هستیم كه تا آخر خردادماه نتایج آن مشخص شود.
* اما ظاهرا برخی فدراسیون ها هم متقاضی تجدیدنظر در مورد تعداد سهمیه خود برای بازی های آسیایی هستند؟
- ژیمناستیك، پاراگلایدر و سه گانه همچون رشته هایی بودند كه مسئولان آنها درخواست تجدید نظر برای تعداد نفرات اعزامی خود داشتند كه امیدواریم بزودی نهایی شود. * شعار كاروان ایران مشخص شده است؟ - به صورت حتم كاروان ایران در این دوره از بازیهای آسیایی هم شعار مخصوصی خواهد داشت اما هنوز در این زمینه تصمیم گیری نكرده ایم. * پرچمدار چطور؟ در این مورد تصمیمی گرفته شده است؟ - برای انتخاب پرچمدار هم هنوز به هیچ جمع بندی ای نرسیده ایم. * لباس كاروان ورزش ایران در مراسم افتتاحیه چگونه خواهد بود؟ آیا پیش بینی های لازم صورت گرفته تا مشكلاتی كه مرتبط با لباس كاروان ریو به وجود آمد، دوباره تكرار نشود؟
- تا این لحظه تصمیم بر این است اعضای كاروان ایران با گرمكن های رسمی كه از سوی كمیته ملی المپیك با آنها داده می گردد در مراسم رژه حضور داشته باشند اما اگر قرار بر این شد تا از كت شلوار استفاده كنند و یا طرحی دیگر داشته باشند اعلام می نماییم.
* پاداش مدال آوران بازی های آسیایی از جانب وزارت ورزش اعلام شده است. كمیته ملی المپیك درمورد پاداش پای سكو چه تصمیمی گرفته است؟
- برای پاداش پای سكو طرحی آماده شده كه در نشست آتی هیات اجرایی مطرح می گردد و در صورت تصویب اعلام خواهد شد.

1397/03/12
14:02:29
5.0 / 5
4387
تگهای خبر: المپیك , رسمی , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری