نایب رئیس بانوان فدراسیون تیراندازی در گفتگو با مهر:

مدال طلای احمدی تاریخی بود، مسافران جاكارتا بزودی مشخص می شوند

مدال طلای احمدی تاریخی بود، مسافران جاكارتا بزودی مشخص می شوند اسب من: بدرالملوك كهرنگی با اشاره به كسب مدال طلای الهه احمدی در جام جهانی مونیخ اظهار داشت: این برای اولین بار بود كه تیراندازی از ایران به چنین موفقیت ارزشمندی دست پیدا می كند.بدرالملوك كهرنگی نایب رئیس بانوان فدراسیون تیراندازی در مورد نتایج اخیر تیراندازی در بازیهای آسیایی جاكارتا عنوان كرد: همانطور كه می دانید برنامه اصلی فدراسیون تیراندازی مربوط به بازیهای آسیایی می گردد و اعزام های پیش از این رقابت به منزله اردوهای تداركاتی به حساب می آید. در رقابتهای جام جهانی هم آنالیز كادر فنی ما مقایسه عملكرد ورزشكاران ما و كشورهای آسیایی است تا پیش بینی درستی از وضعیت داشته باشیم. در رقابتهای جام جهانی مونیخ خانم الهه احمدی موفق شد برای نخستین بار در تاریخ كشور به مدال طلای تفنگ سه وضعیت در این سطح از رقابتها دست پیدا كند كه نتیجه ای تاریخی و بسیار شیرین بود.
وی در پاسخ به این سوال كه تیراندازی بانوان در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ چند سهمیه خواهد داشت اظهار داشت: طی صحبت هایی كه با مسئولان محترم كمیته ملی المپیك داشته ایم به نظر می رسد این سهمیه بین ۸ تا ۱۰ نفر در رشته های مختلف برای بانوان باشد و پیش بینی می كنم تا آخر خرداد لیست نهایی را مشخص نماییم.
كهرنگی در مورد فعالیت مربیان خارجی و سطح بالا در تیم های ملی عنوان كرد: خوشبختانه با تلاش های فدراسیون و حمایتهای وزارت ورزش و جوانان و كمیته ملی المپیك موفق شده ایم از مربیان تراز اول تیراندازی جهان در رشته های مختلف بهره ببریم. از رشته تفنگ گرفته تا تپانچه و اهداف پروازی مربیان برجسته ای در حال تمرین با ملی پوشان تیراندازی هستند كه امیدوارم نتیجه خوبی در بازیهای آسیایی كسب نماییم.
نایب رئیس بانوان فدراسیون تیراندازی در مورد پیش بینی خود از كسب مدال بانوان در بازیهای آسیایی جاكارتا عنوان كرد: واقعیت این است كه هیچ قولی در این خصوص ندادیم ولی اگر بتوانیم مدال های دور گذشته را تكرار نماییم كار بزرگی كرده ایم چون كه همان گونه كه می دانید در این دور رشته های تیمی حذف گردیده است و همین در بحث تعداد مدال بسیار اثرگذار خواهد بود.
وی با اشاره به برنامه های پیش رو تا پیش از اعزام به اندونزی اظهار داشت: یك اردوی خارجی برای ملی پوشان اهداف پروازی در نظر گرفته ایم و در رشته های تفنگ و تپانچه هم هفته آینده با سرمربیان این رشته ها جلسه ای خواهیم داشت تا شرایط اردو تا پیش از اعزام را مشخص نماییم. مطمئن باشید فدراسیون تیراندازی با بیشترین توان خود برای آماده سازی ملی پوشان تلاش خواهد نمود.
كهرنگی در پاسخ به این سوال كه آیا در آستانه اعزام به بازیهای آسیایی هنوز مشكل تجهیزات تیراندازی پابرجاست اظهار داشت: واقعیت امر این است كه همیشه با همه محدودیت هایی كه ممكن است وجود داشته باشد با تدبیر خاصی مدیریت صورت گرفته و ورزشكاران سلاح هایشان را به روز رسانی می كنند. هم اكنون هم خوشبختانه مشكلی وجود ندارد و دغدغه و نگرانی در این خصوص نیست.

1397/03/08
23:16:49
5.0 / 5
4653
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری