گرشاسبی: برانكو نگران آبرویش بود، مسلمان نمی خواهد روی نیمكت باشد

گرشاسبی: برانكو نگران آبرویش بود، مسلمان نمی خواهد روی نیمكت باشد اسب من: سرپرست باشگاه پرسپولیس جزییاتی از مذاكرات خود با سرمربی این تیم برای تمدید قرارداد را اعلام نمود.به گزارش اسب من به نقل از خبر آنلاین، حمیدرضا گرشاسبی درباره پرونده هایی كه باشگاه پرسپولیس به خاطر آن ها مشكل دارد، اظهار داشت: حدود ۱۸۰ پرونده از ۲۰ سال قبل تشكیل شده بود كه برای باشگاه مشكلاتی بوجود آورده بودند اما مدیریت قبلی زمانی كه AFC خواسته بود فهرست طلبكاران و بدهكاران را اعلام نمودند كه در ادامه وقتی من سكان هدایت باشگاه را بر عهده گرفتم در نامه ای اعلام نمودند باید ظرف یك هفته بدهی ها پرداخت شود. در این باره با كمك وزیر ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال كمی به ما مهلت دادند تا توانستیم بخشی از این بدهی ها را پرداخت كردیم. البته من همان زمان كه سكان هدایت باشگاه را قبول كرده بودم قول داده بودم كه بیایم و بحران را مدیریت كنم و بعد دیگر خودم را رها كنم. در این مورد من واقعا تعارف نمی كنم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از این گفت وگو درباره تمدید قرارداد برانكو، اظهار داشت: با عنایت به نتایجی كه در سه سال قبل پرسپولیس با برانكو گرفته بود، خواسته واقعی هواداران تمدید قراردادش بود. برانكو فوتبال ایران را روی زمین آورد و تاكتیك های جدیدی در پرسپولیس اجرا كرد. البته وی در دو سالی كه با پرسپولیس قرارداد داشت، مبلغی به قراردادش اضافه نشد. وقتی هم كه نشستیم و برای تمدید قرارداد صحبت كردیم به ما گفت تیمی كه به من تحویل دادید، كجا بود و الان تیم را به كجای جدول رده بندی آوردم. به همین خاطر انصاف بر این بود كه درصدی به قراردادش اضافه نماییم كه ما هم ۱۵ در صد به قرارداد برانكو اضافه كردیم. البته دلیل طولانی شدن مذاكرات مان هم به خاطر این بود كه او نگران آینده بود. برانكو در صحبتی كه با ما داشت گفت به خاطر مشكلاتی كه دارید پنجره نقل و انتقالات بسته شده است. تعدادی از بازیكنان هم كه می خواهند از این تیم بروند و نمی توانید بازیكن بگیرید. من كه آبرو و حیثت خودم را از خیابان نیاورده ام. البته ما با او صحبت كردیم و نگرانی هایش بر طرف شد. در آخر هم قصد داشت بندی در قراردادش گنجانده شود كه هر لحظه خواست بدون مشكل از تیم جدا شود. ما موافق این بند نبودیم و در آخر با مذاكرات فراوانی كه انجام دادیم، او را متقاعد كردیم كه این بند در قراردادش نباشد.
گرشاسبی در ادامه درباره تمدید قرارداد بازیكنان هم، اظهار داشت: همان گونه كه می دانید پنجره نقل و انتقالات ما بسته است. من هم عادت ندارم این مشكل را به گردن این و آن و مدیران قبلی بیاندازم. خیلی ها به من انتقاد كردند و گفتند گرشاسبی پشت نتایج برانكو پنهان شده است. شما ببینید همین برانكو اگر دو روز حقوقش دیر شود، مشكل درست نمی شود؟ من حقوق بازیكنان، كادر فنی را به موقع پرداخت كردم. تمام تداركات لازم را دیدم تا تیم بدون مشكل به بازی هایش ادامه دهد. بی انصافی است كه بخواهیم بگوییم مدیریت نقشی در موفقیت ها نداشته است.
او درباره مشكلات محسن مسلمان و برانكو ایوانكوویچ هم، اظهار داشت: در این باره بارها و بارها جلسه گذاشتم. بالاخره یك جایی می بینید سرمربی این تشخیص را داده كه بازیكنی بازی نكند؛ قاعدتا وقتی من از برانكو در مورد مسلمان می پرسیدم او می اظهار داشت كه از نظر من در تمرینات آمادگی كامل را ندارد. ما هم كه نمی توانیم به زور بگویم كه بازیكنی را بازی بدهد اما برانكو از ما خواسته كه قرارداد محسن مسلمان را تمدید نماییم. من هم به مسلمان گفتم به باشگاه بیا و قراردادت را تمدید كن كه در این باره محسن مسلمان به من گفت بیایم قراردادم را تمدید كنم كه روی نیمكت بنشینم؟ كه من هم به او گفتم كه این دیگر تشخیص خودت است.
او ادامه داد: خیلی بد است كه این را بگویم اما باشگاه پرسپولیس در فیفا و CAS به خاطر بدهی های گذشته بدنام بوده و است. آن ها می گویند كه ما دروغگو هستیم. زمانی كه ما به آن ها اعلام می نماییم شما اشتباه می كنید، با ۱۰۰ مورد به ما ثابت می كنند كه فلان بازیكن از ما طلب داشته است و ما قبلا گفته بودیم كه آن بازیكن بدهی ندارد. هیچ آژانس هواپیمایی، هیچ هتلی، هیچ اتوبوسی هیچ جا به پرسپولیس جا نمی دادند چون ما به آن ها بدهكار بودیم. آن هم تیمی كه این همه عاشق دارد.
گرشاسبی در مورد احتمال بخشیده شدن پرسپولیس، اظهار داشت: اوایل خردادماه احتمال دارد رای را اعلام كنند. هرچند سابقه نداشته هیچ تیمی را بخشیده باشند اما ما اسنادی را عرضه دادیم كه در آن خود باشگاه شاكی اظهار كرده است كه پرسپولیس در این قضیه مقصر نبوده است. باشگاه ریزه اسپورت به ما گفت تمام مداركی كه به مراجع قانونی عرضه كرده اند را از همین مصاحبه ها و برنامه های تلویزیونی داخل ایران جمع آوری كرده اند. همان مصاحبه هایی كه بازیكن در آن اعلام می كرد از باشگاه پول گرفته كه به ریزه اسپورت بدهد تا رضایت آن ها را برای جدایی جلب نماید. همین ها ما را بازنده كرد.
سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد ماجرای نیك سیرت، مترجم برانكو، اظهار نمود: متاسفانه حركت نامناسبی انجام گرفت. من نیك سیرت را می شناسم. او آدم مودبی است و خودش هم از این بابت ناراحت است. زندگی شخصی او هم تحت الشعاع قرار گرفته است چون كه خانواده او و خانواده برانكو چندین سال است كه با هم ارتباط دارند. هنوز معلوم نیست كه وی در پرسپولیس بماند یا خیر. اما برانكو آن شب از دست او بسیار ناراحت بود و صورتش سرخ شده بود. انگار كه حادثه بدی برای او رخ داده باشد به صورتی كه آب از گلویش پایین نمی رفت. یك ماه دیگر با تمام شدن محرومیت نیك سیرت و آمدن برانكو تكلیف او مشخص می گردد.

256 41


1397/02/26
15:04:36
5.0 / 5
4970
تگهای خبر: اسب , باشگاه , تیم , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری