افتخاری: به شفر گفتم به من چه كار داری؟، جپارف می ماند، احیانا دو نفر جدا می شوند

افتخاری: به شفر گفتم به من چه كار داری؟، جپارف می ماند، احیانا دو نفر جدا می شوند اسب من: مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار داشت: بعد از یك ماه مذاكره و چانه زنی با شفر بالاخره با او برای تمدید قرارداد به توافق رسیدیم.به گزارش اسب من به نقل از خبر آنلاین، رضا افتخاری بعد از تمدید قرارداد وینفرد شفر، اظهار نمود: قرارداد شفر با مربیان ایرانی مان متفاوت می باشد. قرارداد شفر تاریخش میلادی است و قرارداد دستیاران ایرانی او شمسی بسته می گردد. قرارداد مربی ایرانی را جدا می بندیم. هر زمانی كه قرار باشد قرارداد بازیكنان را تمدید نماییم، قرارداد مربیان ایرانی را هم تمدید خواهیم كرد.
او درباره این كه آیا شفر لیست ورودی و خروجی تیمش را داده یا خیر، اظهار داشت: او به ما گفته بود بعد از امضای قرارداد لیست ورودی و خروجی را می دهم. احیانا بعد از بازی لیست را خواهد داد.
مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه درباره این كه گفته می گردد رقم قرارداد شفر بالا است، اظهار داشت: از قرارداد برانكو خبر ندارم، اما یك ماه است كه هر روز با شفر چانه می زنم و مذاكره می كنم تا این كه این هفته توانستیم به توافق برسیم. قرارداد شفر بندهای مختلفی دارد كه هم تعهدات مالی دارد و هم مسائل دیگری در آن ذكر شده است. خواسته هایی شفر داشت ما نپذیرفتیم و ما خواسته هایی داشتیم كه شفر آنها را نپذیرفت. به هر حال جمع بندی كردیم و به یك توافق كلی رسیدیم.
افتخاری در پاسخ به این سوال كه آیا از تبلیغات محیطی از سازمان لیگ دریافتی داشته است یا خیر؟ اظهار داشت: امسال هیچ دریافتی نداشتیم.
در ادامه یكی از خبرنگاران به افتخاری گفت به خاطر بدهی هایی كه باشگاه های استقلال و پرسپولیس دارند، معمولا پولی از تبلیغات محیطی دریافت نمی كنند كه مدیرعامل باشگاه استقلال در این زمینه پاسخ داد: ما مادام العمر و تا انقلاب مهدی (عج) به اینها بدهكار خواهیم بود. می دانید چرا؟ چون همه چیز دست خودشان است. مگر ما پولی از آنها گرفته ایم؟ مگر پولی به ما داده اند كه ما را بدهكار كرده اند؟ اگر حساب و كتاب ها را شفاف نماییم قضیه متفاوت می گردد. كاری كه در این زمینه فدراسیون می كند این است كه هر تخلفی در مسابقه رخ می دهد جریمه اش را برای باشگاه می گذارند. اگر مقرر است ما را جریمه كنند باید اجازه دهند برویم و از حق و حقوقمان دفاع نماییم. خودشان می برند و می دوزند و هر هفته مساله ای برای ما تولید می گردد. یك روز می گویند كه تماشاگر به داور توهین كرده است یك روز می گویند تماشاگر به تیم حریف توهین كرده است. تماشاگر كه در اختیار من نیست كه بگویم چه كاری روی سكو انجام دهد. ممكن است یك نفر در بین تماشاگران فریاد بزند آن را كه نباید به حساب ما بزنند.
او ادامه داد: ما در رشت و مشهد بازی كردیم و با این حال كه آنها میزبان بودند ما را جریمه كردند و گفتند كه تماشاگران تان توهین می كنند. تماشاگران واقعی ما را باید در بازی الریان می دیدید كه چگونه فقط تیم را تشویق كردند. امسال بابت تماشاگران مان AFC ما را اصلا جریمه نكرده است، چون رفتارهای خوبی داشته ایم. امسال AFC جرایمی را برای ما ارسال كرده در خصوص این كه تماشاگران تان سیگار كشیده اند و شما باید جریمه آن را پرداخت كنید. سیگار كشیدن در ورزشگاه ممنوع می باشد اما هواداران آن را رعایت نمی كنند و جریمه آن را ما باید بپردازیم.
افتخاری در ادامه تصریح كرد: این اتفاق در حالی رخ می دهد كه به خاطر قرارداد آقای شیرازی با سازمان لیگ كه ۶۶ میلیارد تومان است حداقل هفت یا هشت میلیارد تومان آن باید به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برسد.
مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه و در پاسخ به این سوال ایسنا در خصوص این كه آیا آقای شیرازی بدهی خویش را به سازمان لیگ بابت تبلیغات محیطی پرداخت كرده یا خیر، بیان كرد: ما پیگیر این مورد هستیم. خودم هفته قبل سه جلسه با شیرازی برگزار كردم و وی خاطرنشان كرد كه حرفی ندارم پول را مستقیما به خود باشگاه ها بدهم، اما سازمان لیگ باید نامه ای به من بدهد كه من پول را مستقیما به شما بدهم. سازمان لیگ هم این نامه را نمی دهد.
وی درباره وضعیت جپارف اظهار داشت: با او مشكلی نداریم و صحبت كرده ایم و مقرر است كه بماند. باید كمك نماییم بدهی های گذشته را تسویه نماییم تا همه بازیكنان بمانند. ممكن است فقط دو نفر از جمع ما جدا شوند كه آن هم دست خودشان نیست و به خاطر مدیر برنامه های شان مقرر است كه بروند.
افتخاری درباره طولانی شدن مذاكراتش با شفر هم، اظهار نمود: او بندهایی را در قرارداد آورده بود كه در اختیار ما قرار نداشت. مثلا گفته بود اگر افتخاری برود، من هم می روم كه من به او گفتم تو به من چه كار داری شاید خودم بخواهم از تیم جدا شوم كه در ادامه شفر به من گفت شما از من حمایت كرده اید و كارم را انجام داده ام و می ترسم اگر شما نباشید حمایت لازم را پشت سر خودم نبینم.
مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه این گفت وگو درباره مشكلات ارزی كه به وجود آمده و این كه این باشگاه از دلار چهار هزار و دویست تومانی برای پرداخت مطالبات مربیان خارجی اش استفاده خواهد كرد، اظهار داشت: دو هفته قبل نامه ای به بانك مركزی با امضای وزیر فرستادم كه ارز مورد نیازمان را در اختیارمان قرار دهند و آنها هم موافقت كرده اند و هم اكنون كارهای اداری آن پیگیری می گردد.

256 41


1397/02/13
18:47:51
5.0 / 5
4593
تگهای خبر: باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری