مدیركل ورزش و جوانان گلستان:

تمدید مدیریت گلستان بر مجموعه های سواركاری

تمدید مدیریت گلستان بر مجموعه های سواركاری به گزارش اسب من مدیركل ورزش و جوانان گلستان اظهار داشت مدیریت گلستان بر مجموعه های سواركاری استان برای یك سال دیگر تمدید گردید.بهمن طیبی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار كرد: با برگزاری مطلوب و شایسته كورس های اسبدوانی، مدیریت مجموعه های سواركاری گلستان برای دومین سال پیاپی به استان واگذار شد.
وی افزود: با پیگیری های مجموعه استان در سال گذشته، وزارت ورزش و جوانان مدیریت اسبدوانی گلستان را به عنوان یك آرزوی دیرینه و چندین ساله به این استان واگذار كرد و پس از اجرای مناسب، بدون مشكل و همراه با رضایتمندی سواركاران و علاقمندان، امسال هم تصمیم گرفته شد تا این مدیریت برای یك سال دیگر به استان گلستان واگذار شود.
انتظار داریم مجموعه های سواركاری بلند مدت واگذار شود
مدیركل ورزش و جوانان گلستان خاطرنشان كرد: واگذاری مدیریت مجموعه های سواركاری به گلستان می تواند منشا اثر و خدمات بزرگ و مهم تری در رشته اسبدوانی به عنوان ورزشی دیرینه در این استان باشد و موجب پیشرفت و توسعه بیشتر شود.
طیبی تصریح كرد: تلاش های زیادی برای واگذاری این مجموعه ها به استان انجام شد و در این راستا دلایل لزوم این اتفاق برای مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون سواركاری تشریح شد تا در نهایت این مجوزها اخذ و فرایند واگذاری مدیریت این مجموعه ها آغاز شود.
وی ادامه داد: در حال حاضر با توجه به برگزاری بدون مشكل و با كیفیت مطلوب رقابت های اسبدوانی، انتظار تمامی علاقمندان واگذاری بلند مدت این مجموعه ها به عنوان یك حق و آرزوی همیشگی و دیرینه است.
به گزارش اسب من به نقل از مهر، مسابقات كورس اسبدوانی در استان گلستان هر ساله در شهرستان های گنبدكاووس، آق قلا و بندرتركمن برگزار می شود و علاقمندان بسیار زیادی را به مجموعه های سواركاری این سه شهرستان می كشاند.
 

1396/06/22
20:54:53
5.0 / 5
5287
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری