اعلام اسامی نامزدها؛

پرونده ۶ كاندیدای فدراسیون سواركاری در مرحله بررسی صلاحیت

پرونده ۶ كاندیدای فدراسیون سواركاری در مرحله بررسی صلاحیت اسب من: پروسه انتخابات فدراسیون سواركاری پس از اتمام مهلت ثبت نام كاندیداها كه با نام نویسی ۶ نفر همراه بود، وارد مرحله بررسی صلاحیت كاندیداها شده است.به گزارش اسب من به نقل از مهر، دوره ریاست چهارساله مسعود خلیلی در فدراسیون سواركاری ۲۰ خردادماه تمام می شود. بر همین مبنا وزارت ورزش انجام اقدامات لازم برای برگزاری انتخابات این فدراسیون را در دستور كار قرار داده است.
طبق روال همیشه و در نخستین گام، نام نویسی از كاندیداهای ریاست فدراسیون سواری انجام شد. ۱۸ فروردین ماه تا اول اردیبهشت ماه زمان اعلام شده برای نام نویسی كاندیداها بود كه طی آن ۶ نفر نسبت به تكمیل فرم ثبت نام و عرضه مدارك لازم برای حضور در انتخابات اقدام نمودند.
مسعود خلیلی رئیس فعلی فدراسیون سواركاری همره با محمد علی جاویدی برازنده، غلامرضا جوادی، محمود حیدری، علی محمد صفانیا و عبدالجلیل غیادی افرادی هستند كه برای حضور در انتخابات فدراسیون سواركاری كاندیدا شده اند. پرونده این افراد برای بررسی صلاحیت و تائیدیه نهایی آنها به مراجع ذی صلاح ارسال شده است.
مهدی مستجاب الدعوه مسئول امور مجامع فدراسیون در گفتگو با خبرنگار مهر با تاكید بر اینكه افرادی با جایگاه حقیقی و حقوقی متفاوت كاندیدای حضور در انتخابات فدراسیون سواركاری شده اند، اظهار داشت: پس از اعلام نتیجه بررسی صلاحیت كاندیداها، جایگاه های حقیقی و حقوقی آن اعلام می گردد.
این مقام مسئول خاطرنشان كرد: تاكید و تلاش وزارت ورزش این است كه انتخابات فدراسیون ها پیش از زمان اتمام دوره چهارساله روسا برگزار گردد تا آنها (روسا) هم بتوانند در انتخابات حق رای داشته باشند. بر همین مبنا پس از اعلام نتیجه بررسی صلاحیت كاندیداها نسبت به تعیین زمان مجمع انتخاباتی فدراسیون سواركاری اقدام می نماییم.

1397/02/04
15:54:28
5.0 / 5
4994
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری