عباس عراقچی مطرح كرد:

ورزشكاران معلول نماینده اراده ملت در عرصه های بین المللی

ورزشكاران معلول نماینده اراده ملت در عرصه های بین المللی اسب من: عضو هیات رئیسه فدراسیون ورزش های نابینایان و كم بینایان با اشاره به جایگاه ورزشكاران معلول اظهار داشت ورزشكاران معلول نماینده اراده ملت ایران در عرصه های بین المللی می باشند.به گزارش اسب من به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های نابینایان و كم بینایان، عباس عراقچی كه در مراسم روز یكشنبه تجلیل از مدال آوران هشت دوره بازی های پارالمپیك حضور داشت، گفت: بسیار خوشحالم كه در این مراسم حضور یافتم و معتقدم ورزش جانبازان و معلولین از اهمیت خاصی برخوردار است و زمانی كه ورزشكاران پارالمپیكی در عرصه های بین المللی حضور پیدا می كنند، تنها نماینده قشر جانباز و معلول نیستند، بلكه نماینده اراده مردم ایران هستند.
وی تصریح كرد: حضور این ورزشكاران با شرایط جسمی خاص، اراده ی ملت ایران را به رخ می كشد و نشان می دهند كه محدودیت های جسمی مانع از ظهور و بروز این اراده نیست. به عنوان مثال زمانی كه تیم پرافتخار والیبال نشسته در دنیا قهرمان می شود، این پیام را می رساند كه ملت ما نشسته و ایستاده ندارد و در هر حال قهرمان است.
عضو هیات رئیسه فدراسیون ورزش های نابینایان و كم بینایان در پایان افزود: ما همه مدیون تلاش این عزیزان هستیم و نه تنها بر گردن ما، بلكه بر گردن ملت ایران نیز حق دارند و باید بیشتر از اینها برای توسعه ورزش جانبازان و معلولین تلاش كنیم.
به گزارش اسب من به نقل از مهر، مراسم تجلیل از مدال آوران پارالمپیك روز گذشته در مشهد برگزار شد و طی آن از مدال آوران هشت دوره بازی های پارالمپیك تجلیل شد.
 

1396/06/13
20:59:43
5.0 / 5
4843
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری