اقدام پیشگیرانه فدراسیون دوچرخه سواری؛

برگزاری كلاس آنتی دوپینگ برای ركابزنان، اردوها زیر ذره بین تست ها

برگزاری كلاس آنتی دوپینگ برای ركابزنان، اردوها زیر ذره بین تست ها اسب من: فدراسیون دوچرخه سواری با آغاز نخستین اردوهای تیم ملی در سال جدید اقدام به برگزاری كلاسهای آنتی دوپینگ می كند.به گزارش اسب من به نقل از مهر، فدراسیون دوچرخه سواری طی برگزاری اردوهای مختلف كلاسهای آموزشی آنتی دوپینگ را برگزار می نماید و این دفعه این كلاسها در همین روزهای اول برگزاری اردوهای تیم ملی برگزار می شود.
به دنبال مثبت شدن دو تست دوپینگ ملی پوشان در رقابتهای قهرمانی آسیای سال ۲۰۱۸ مالزی فدراسیون در همین روزهای اول اردوها تصمیم به برگزاری دوره آموزش آنتی دوپینگ كرده است. این كلاسها برای اردوهای تیم های ملی سرعت، نیمه استقامت و تریال و كوهستان كه مقرر است در ماه های آینده به رقابتهای برون مرزی اعزام شوند برگزار می گردد.
طبق اعلام كمیته آموزش در جهت آموزش ملی پوشان كشورمان جهت جلوگیری از پدیده شوم دوپینگ این كمیته هماهنگی های لازم را جهت برگزاری چهار دوره كلاس های آموزشی آنتی دوپینگ در زمان برگزاری اردو های تیم های ملی زیر نظر فدراسیون پزشكی ورزشی انجام داده است.
طبق برنامه اعلامی كلاسهای اردوی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت در تهران، تیم ملی سرعت در كرمان، تریال در رباط كریم و كوهستان در استان گلستان برگزار می شود.
همین طور سلگی مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری در گفتگو با مهر با تاكید بر اینكه این دوره ها همیشه برگزار می گردد و این دفعه سفت و سخت تر از قبل خواهد بود اظهار داشت: ما در كنار برگزاری اردوها تمامی ملی وپوشان را كنترل كرده و روند گرفتن تست های سلامت ما مانند قبل در برنامه اردوها قرار دارد.
گفتنی است تیم های كوهستان و تریال ایران اردیبهشت ماه سال جاری به رقابتهای قهرمانی آسیا اعزام می شوند و مرحله جدید اردوهای این دو تیم طی روزهای آینده برگزار می گردد. اردوی تیم ملی سرعت هم از فردا در كرمان استارت زده می گردد.

1397/01/20
18:55:40
5.0 / 5
4454
تگهای خبر: اردو , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری