كسب جام قهرمانی شمشیربازی كشور توسط بانوان ایرانی

كسب جام قهرمانی شمشیربازی كشور توسط بانوان ایرانی به گزارش اسب من مسابقات قهرمانی شمشیربازی بانوان كشور در رده سنی نوجوانان، با قهرمانی تیم گیلان در اسلحه سابر و تهران در اسلحه اپه و فلوره در اراك به پایان رسید.به گزارش اسب من به نقل از مهر، مسابقات شمشیربازی بانوان كشور رده سنی نوجوانان با شركت یكصد ورزشكار از ۱۵ استان كشور از روز چهارم شهریورماه در سه اسلحه سابر، اپه و فلوره در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراك برگزار شد و پس از سه روز رقابت، نفرات و تیم های برتر معرفی شدند.
براساس این گزارش، در رده انفرادی اسلحه سابر با ۲۲شركت كننده پس از انجام ۵۰ بازی مقدماتی و ۱۶ بازی حذفی، در نهایت آیسا صدیقی از یزد مقام نخست را كسب كرد، فاطمه رفیعی از گیلان نایب قهرمان شد، فریماه گودرزی از البرز و آیدا حاجی آبادی از یزد به طور مشترك سوم شدند.
در اسلحه اپه با حضور ۴۳ورزشكار پس از انجام یكصد و یازده بازی مقدماتی و ۳۳ بازی حذفی در پایان آتوسا شهابی از البرز و فائزه هاشم زاده از تهران مقام های اول و دوم را كسب كردند و مبینا بافراست از آذربایجان غربی و زهرا عیدی شاطر از یزد به طور مشترك سوم شدند.
به گزارش اسب من به نقل از مهر، در اسلحه فلوره هم مسابقات با شركت ۳۵ورزشكار پیگیری شد كه پس از انجام ۱۰۵ بازی مقدماتی و ۲۷ بازی حذفی، فاطمه شریف از تهران موفق به كسب مقام نخست شد، شیدا حسینی از آذربایجان غربی در جایگاه دوم قرار گرفت و فاطمه زهرا تقی پور از مازندران و زهرا صادقی از اصفهان به طور مشترك سوم شدند.
براساس این گزارش، در رده بندی تیمی هم در اسلحه سابر تیم گیلان بر سكوی نخست ایستاد، یزد نایب قهرمان شد و البرز و تهران هم به طور مشترك مقام سوم را به خود اختصاص دادند.
همچنین در رده بندی تیمی اسلحه اپه تهران و اصفهان اول و دوم شدند، آذربایجان غربی و یزد به طور مشترك در جایگاه سوم ایستادند.
در رده بندی تیمی اسلحه فلوره هم تهران مقام نخست را به خود اختصاص داد، یزد به نایب قهرمانی دست یافت و البرز و اصفهان به طور مشترك سوم شدند.
گفتنی است، مسابقات شمشیربازی قهرمانی كشور بانوان در رده سنی جوانان، فردا (سه شنبه) با شركت یكصد ورزشكار در دو اسلحه اپه و سابر در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراك آغاز می شود.
 

1396/06/06
00:51:15
5.0 / 5
5161
تگهای خبر: مسابقه , شمشیربازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری