كیخا در گفتگو با مهر:

تلاش می كنم سال ۹۶ را با یك مدال دیگر به آخر برسانم

تلاش می كنم سال ۹۶ را با یك مدال دیگر به آخر برسانم اسب من: ملی پوش ژیمناستیك امیدوار است در ادامه روند مدال آوری خود در سال ۹۶ بتواند در مسابقات جام جهانی باكو هم روی سكو برود.سعیدرضا كیخا ملی پوش ژیمناستیك در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد رقابتهای جام جهانی باكو خاطرنشان كرد: خوشبختانه در شرایط خوبی قرار داریم و امیدوارم در ادامه سال خوبی كه در ژیمناستیك داشتیم در باكو هم به نتایج خوبی دست پیدا نماییم. در این مدت به صورت مرتب در اردو بودیم و تعداد مسابقات اعزامی ژیمناست ها هم مطلوب بود كه به سطح آمادگی نسبتا خوبی دست پیدا كردیم و تلاش می كنم سال ۹۶ را با یك مدال دیگر به آخر برسانم هرچند در جام جهانی برترین ژیمناستهای جهان حضور دارند و رقابت بسیار دشوار است.
وی اضافه كرد: به فكر ثبت حركت جدید در باكو هستم. دو حركت "كیخا ۱" و "كیخا ۲" در آخرین نسخه كتاب داوری فدراسیون جهانی ژیمناستیك به نام من به ثبت رسید و در مورد حركت "كیخا۳" چون در رقابتهای قهرمانی آسیا كه آن را به نمایش گذاشتم نماینده ای از فدراسیون جهانی ژیمناستیك حضور نداشت به ثبت نرسید. می خواهم این حركت را به همراه یك حركت جدید دیگر در خرك حلقه به ثبت برسانم.
كیخا با اشاره به اینكه در جام جهانی دو سال پیش در ماده خرك حلقه بعنوان سومی دست پیدا كرده بود اضافه كرد: جا دارد كه از زحمات فدراسیون ژیمناستیك تشكر كنم كه در اردوهای تیم ملی شرایط نسبتا خوبی برای ما فراهم نمود و روسای هیات های استانی میزبان هم شرایط خوب اسكان و تغذیه و امكانات دیگر را برای ملی پوشان تولید كردند.
وی ادامه داد: تنها مشكل ما از لحاظ حقوق و بحث مالی است كه اگر بتوانیم مبلغی به صورت ماهیانه دریافت نماییم خیلی به زندگی شخصی ما كمك می گردد. من از شهرداری شیراز هم كه در آن مشغول به كار هستم خیلی تشكر می كنم كه همیشه برای حضور در اردوها و مسابقات با من همكاری خیلی خوبی دارند اما به هرحال وقتی در محل كار حضور نداشته باشی با قطع اضافه كاری حقوقت حتی به نصف هم می رسد و از مسئولان می خواهم همچون همیشه در این بخش هم ما را حمایت كنند تا درگیری ذهنی نداشته باشیم.
وی در پاسخ به این سوال كه آیا بالاخره برای ثبت حركات ژیمناستیك هم در مراسم تجلیل از قهرمانان پاداشی در نظر گرفته می گردد یا خیر اظهار داشت: جا دارد از وزات ورزش و جوانان تشكر كنم كه با دستور مسئولان مربوطه قرار شده است تا برای ثبت حركات ما در فدراسیون جهانی هم پاداش در این مراسم در نظر گرفته شود. ثبت حركات در كتاب فدراسیون جهانی میراثی ماندگار در ژیمناستیك است كه به شكلی آرزوی هر ژیمناست این است كه با ثبت چنین حركاتی در این رشته جاودانه بماند.

1396/12/24
17:42:04
5.0 / 5
4510
تگهای خبر: اردو , تیم , رقابت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری