در اطلاعیه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی تاكید شد؛

نکته ای که متقاضیان استفاده از تسهیلات موتورهای ورزشی باید بدانند

نکته ای که متقاضیان استفاده از تسهیلات موتورهای ورزشی باید بدانند به گزارش اسب من، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با انتشار اطلاعیه ای در مورد شرایط ورزشکاران و متقاضیان استفاده از تسهیلات موتورهای ورزشی توضیح داد.به گزارش اسب من به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، به دنبال صحبت های وزیر محترم ورزش و جوانان در مورد حل مشکل مطالبات متقاضیان موتورهای ورزشی و بالای ۲۵۰ سی سی، برخی اسامی و لیست ها در فضای عمومی و شبکه های اجتماعی عنوان شد.
از آنجاییکه مبحث واردات و استفاده از تسهیلات این بخش برای ورزشکاران و اعضای فعال و قهرمانان است، با پیگیری های مازیار ناظمی ریاست فدراسیون و هیات رییسه در سه سال قبل ساماندهی و راستی آزمایی درخواست ها که از سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۹ در فدراسیون باقی مانده است در دستور کار گروه قرار گرفت.
در نهایت ۱۶۱ نفر در سال ۱۴۰۰ پس از تشکیل کارگروه های تخصصی و رعایت موارد دستور العمل جدید و لحاظ کردن موارد مد نظر دفتر امور مشترک فدراسیون ها تایید و اسامی آنها به وزارت ورزش و جوانان برای بررسی دوباره در کارگروه نهایی ارسال شد.
بررسی فدراسیون شامل سوابق قهرمانی یا ورزشکاری، پیمودن دوره های آموزشی و کارت عضویت و فیش های واریزی همیاری متقاضیان و کنترل آنها بود اما در لیست انتشار یافته فوق مواردی وجود داشت که احتیاج به تطابق اسامی و بازبینی آن برابر لیست اعلامی و ارسالی فدراسیون بود.
لذا تمامی نفرات و متقاضیان با نظر فدراسیون و سایر اعضای کارگروه باردیگر بایستی مورد بررسی و تایید نهایی برابر ضوابط و مقررات قرار گیرند. اولویت فدراسیون در این بخش، قهرمانان فعال، ورزشکاران و اعضایی است که دارای کارت عضویت و گواهی نامه حرفه ای مسابقات ورزشی هستند و موتور مد نظر آنها صرفاً ورزشی و جهت استفاده در پیست های مخصوص آن برابر مقررات است.


منبع:

1403/04/17
12:21:21
5.0 / 5
1158
تگهای خبر: آموزش , پیست , تخصص , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری