دوومیدانی جوانان آسیا - كره جنوبی؛

پرتاب دیسک ایران برنز گرفت

پرتاب دیسک ایران برنز گرفت اسب من: دوومیدانی کاران تیم ملی ایران در رقابت های جوانان آسیا از رقیبان خود در کسب عنوان عقب ماندند.به گزارش اسب من به نقل از مهر، مسابقات دوومیدانی قهرمانی جوانان آسیا از امروز ۱۴ خرداد با حضور ۱۳ نماینده کشورمان در ییچئون کره جنوبی شروع شد. در اولین روز این دیدارها محمد رضا ضیایی در جریان برگزاری رقابت ماده پرتاب دیسک با ثبت حد نصاب ۵۵ متر و ۴۴ سانتی متر در جایگاه سوم قرار گرفت و مدال برنز این مسابقات را کسب نمود.
* محمد حسام مظفری در جریان برگزاری دور مقدماتی رقابت ماده ۸۰۰ متر با ثبت حد نصاب یک دقیقه و ۵۱ ثانیه و ۶۹ صدم ثانیه در جایگاه سوم گروه خود قرار گرفت و راهی مرحله نهایی این رقابت ها شد.
* مانا حسینی با پرتابی به مسافت ۴۷ متر و ۳۵ سانتی متر در ماده پرتاب نیزه در جایگاه چهارم قرار گرفت و پایان یافت.
* ارشیا مصدقی نماینده تیم ملی دوو میدانی جوانان کشورمان با عبور از ارتفاع ۴ متر و ۸۰ سانتی متر رقابت ماده پرش با نیزه با قرار گرفتن در جایگاه ششم پایان یافت.
* سید محمد سجاد آقایی در مرحله مقدمانی رقابت ماده ۴۰۰ متر مسابقات دوومیدانی جوانان قهرمانی آسیا با ثبت حد نصاب ۴۹ ثانیه و ۴۱ صدم ثانیه در جایگاه پنجم گروه خود قرار گرفت و با قرار گرفتن در جایگاه یازدهم در مجموع از رسیدن به مرحله بعدی باز ماند.
* ملینا اسماعیلی در ماده ۱۰۰ متر با ثبت حد نصاب ۱۲ ثانیه و ۳۷ صدم ثانیه در جایگاه پنجم گروه خود قرار گرفت و نتوانست به مرحله بعدی مسابقات راه یابد.
* سینا نجفی دونده دوهای سرعت تیم ملی دو و میدانی جوانان کشورمان در جریان انجام تمرینات قبل از شروع رقابت خود در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا به سبب برخورد با یکی از ورزشکاران زمین خورد و از ناحیه آرنج دست لطمه دید و به بیمارستان منتقل شد.
* علی رجبی دیگر نماینده کشورمان در این مسابقات نیز با ثبت حد نصاب ۵۳ متر و ۵۱ سانتی متر در جایگاه پنجم رقابت ماده پرتاب دیسک قرار گرفت.
به گزارش اسب من به نقل از مهر، مسابقات دوومیدانی قهرمانی جوانان آسیا تا ۱۷ خرداد در ییچئون کره جنوبی پیگیری می شود.

1402/03/16
09:42:36
5.0 / 5
245
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری