ملی پوش استان:

در دوچرخه سواری خوزستان سر نخواستن من دعواست

در دوچرخه سواری خوزستان سر نخواستن من دعواست به گزارش اسب من، خوزستان ملی پوش دوچرخه سواری خوزستان نسبت به بی توجهی هیات استان به شدت گله مند است و اظهار داشت: وقتی به شوخی از آنها نامه خروج از استان خواستم با روی گشاده و باز به من این نامه را دادند و بعد هم گفتند صدای موضوع را در نیاور.


احسان خادمی در گفت و گو با ایسنا با انتقاد از هیات دوچرخه سواری خوزستان اظهار داشت: از زمانی که با افزایش دلار مواجه بوده ایم، با توجه به این که رشته دوچرخه سواری نیز یک رشته پرهزینه است، متأسفانه هیات دوچرخه سواری خوزستان و اندیمشک هیچ کمکی به من نداشته اند و این در حالیست که سایر استانها از رکاب زن خود حمایت می کنند اما خوزستانی ها دوست داشتند حتی کلا من از اینجا بروم و برای استان دیگر رکاب بزنم.
وی اشاره کرد: حدود چهار ماه پیش من به شوخی به دبیر هیات دوچرخه سواری خوزستان گفتم که باتوجه به این شرایط، دیگر نمی توانم برای خوزستان رکاب بزنم و می خواهم در مسابقات به نام استانهای دیگر رقابت بدهم و نکته قابل توجه این است که با روی گشاده و باز به من نامه خروج از استان دادند و البته آن زمان به من می گفتند که صدای این مساله را درنیاور و انگار از همان اول به رفتن من راضی بودند.
این دوچرخه سوار خوزستانی اضافه کرد: احساس من این است که در دوچرخه سواری خوزستان بر سر نخواستن من دعوا بود. متأسفانه این بی توجهی ها با توجه به این که مسابقات آسیایی و همین طور در آینده المپیک را در پیش داریم واقعاً در روحیه من تأثیر گذاشته است و حتی به اردوی تیم ملی دعوت شدم اما چون از شرایط روحی مناسبی برخوردار نیستم تا حالا به اردو نرفتم.
وی بیان کرد: از نظر رسیدگی به ورزشکار، خوزستان نسبت به سایر هیات های کشور در سطح پایینی قرار دارد. از زمانی که استانهای دیگر متوجه شدند که هیات خوزستان به من نامه زده است و می تواند برای استانهای دیگر در مسابقات کشوری رکاب بزنم با پیشنهادهای مالی خوبی روبه رو شده ام ولی متأسفانه حتی در خوزستان همکاری شد که من از اینجا بروم.
خادمی اظهار داشت: حدود پنج ماه دیگر مسابقات آسیایی شروع می شود که من درحال حاضر باتوجه به وضعیتی که به آن اشاره داشتم قصد حضور در تیم ملی را هم ندارم. اردوی تیم ملی درحال برگزاری است و من در خانه هستم. هزینه ها بالا است و من چگونه می توانم از پس این هزینه ها بربیایم تا بتوانم در مسابقات و حتی اردوهای تیم ملی شرکت کنم و هیات هم دریغ از کمک مالی. در این دو، سه سال تمام هزینه های حضور در اردوی تیم ملی و مسابقات هم برعهده خودم بوده است. حتی برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور پول خوابگاه را هم از جیب خودم دادم.
وی افزود: به هر حال با توجه به این که تمام هزینه ها به گردن خود من است چرا بصورت ورزشکار آزاد در مسابقات شرکت نکنم و با این شرایط اسمم برای خوزستان نباشد بهتر است. مسئولان هیات به هیچ کدام از قول هایشان عمل نکردند و حرف هایشان چیزی جز دروغ نبود. همین طور مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان هم قول هایی به من داده بود که این هم عملی نشده است. من با توجه به این که حمایت نشدم دوچرخه را هم از جیب خودم خریدم و بعد هم می خواهند ما وارد میدان مسابقه شویم و برای این استان بجنگیم. آیا مگر این طور می شود. پس اگر به عنوان ورزشکار آزاد یا ورزشکار استان دیگر شرکت کنم، بهتر است.
وی بیان کرد: وقتی هم صحبت می نماییم و از مشکلات می گوییم می گویند وضعیت استانهای دیگر هم به همین شکل است. حتی اگر استانهای دیگر هم به ورزشکارانشان رسیدگی نکنند چرا خوزستان بخواهد مثل آنها باشد و چرا تلاش نمی کنند به ورزشکار خود برسند تا موفقیت حاصل شود. متأسفانه اصلاً وضعیت خوب نیست.1402/03/13
15:29:36
5.0 / 5
238
تگهای خبر: اردو , اسب , المپیك , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری