در فرانسه دنبال جذب اسپانسر هستیم؛

اسدی: سفرمان به اروپا شخصی است و ارتباطی به انتخابات ندارد!

اسدی: سفرمان به اروپا شخصی است و ارتباطی به انتخابات ندارد! به گزارش اسب من، رییس فدراسیون دوچرخه سواری سفرش به سوئیس برای پیگیری اتفاقات انتخابات این فدراسیون را رد کرد و اظهار داشت: برای مذاکره با یک اسپانسر بوسیله دوست ایتالیایی مان در فرانسه هستیم!به گزارش اسب من به نقل از مهر، در حالی که این امید وجود داشت که برگزاری انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری در بهمن سال قبل بتواند آرامش را به این رشته المپیکی بازگرداند اما این اتفاق تا به امروز نیافتاد و این فدراسیون هر از چند گاهی با یک بحران روبرو است.
بعد از این که یک ماه قبل خبر از شکایت یکی از کاندیداها به دیوان عدالت اداری و رای بدوی این دیوان در خصوص ابطال انتخابات فدراسیون انتشار یافت، شائبه اشکال در انتخابات بواسطه عدم ثبت اسم رییس و دبیر فدراسیون در سایت فدراسیون جهانی طرح مسئله اشکال در انتخابات را قوت بخشید.
امروز عنوان شد که رییس فدراسیون دوچرخه سواری به همراه عطاالهی دبیر و وفایی سخنگوی فدراسیون در سکوت خبری راهی سوئیس مقر اتحادیه جهانی شده اند تا در امتداد حل این مشکلات مذاکره کنند!
رسول اسدی رییس فدراسیون دوچرخه سواری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تکذیب سفر خود و همراهانش به سوئیس اظهار داشت: این سفر هیچ ربطی به اتحادیه جهانی و انتخابات برگزار شده ندارد و اصلاً نیازی به رسانه ای شدن آن نبود. این سفر بنا بر هماهنگی یکی از اعضای اصلی کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا و برای جذب حامی مالی و تامین تجهیزات دوچرخه سواری انجام شده است.
وی اضافه کرد: این مسئول در کشور ایتالیا ساکن است و من و آقای عطاالهی اکنون همراه ایشان در کشور فرانسه به سر می بریم و یکی دو روز آینده به تهران باز می گردیم. اصلاً قرار بر این نبود که این سفر رسانه ای شود چونکه به صورتی به دعوت این مقام آسیایی برای مذاکره با یک حامی مالی به اینجا آمده ایم و اصلاً نمی دانیم آیا مذاکرات ما برای تامین تجهیزات به نتیجه می رسد یا خیر؟
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری اشاره کرد: در خبرها گفته شده که وفایی نیز همراه ما است. اصلاً این طور نیست آقای وفایی بدنبال توافق با یک اسپانسر خارجی برای تامین البسه به خارج کشور رفته اند. این البسه هم هفته آتی به تهران می آید. من هنوز نمی دانم چرا رسانه ها این مسئله را تا این حد پر رنگ کرده اند!
«در زمان سرپرستی نام شما و آقای شادنیا به عنوان سرپرست دبیری در سایت فدراسیون جهانی ثبت بود اما پس از انتخابات اسامی شما و دبیر حذف شده و همین مسئله گمانه زنی را برای اشکال یا ایراد اتحادیه جهانی به انتخابات بیشتر کرده است؟» وی در پاسخ به این پرسش اظهار داشت: اصلاً این طور نیست. در آن زمان اسم آقای شادنیا به عنوان سرپرست دبیری ثبت بود و باید ترکیب جدید فدراسیون در سایت جهانی اصلاح می شد. این فرآیند زمان می برد. ما نامه تائید انتخابات را از طرف کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا داریم که اگر باز هم منتقدان مشکلی برای ما درست نکنند می توانم تصویر آنرا در اختیار شما بگذارم.
اسدی همین طور درباب آخرین وضعیت شکایت مطرح شده از طرف صانعی دیگر کاندیدای انتخابات فدراسیون هم به مهر اظهار داشت: مقرر است شنبه ۶ خردادماه دادگاه این مسئله تشکیل گردد و مسئولیت آن هم برعهده امور حقوقی وزارت ورزش است و مستندات مربوطه بوسیله وزارت ارائه خواهد شد و تا حالا هم مشکلی از این بابت پیش نیامده و اصلاً مشکلی نیست!


منبع:

1402/03/04
12:50:58
5.0 / 5
105
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری