افشین داوری:

انقلابی در مدال آوری ایجاد می کنیم

انقلابی در مدال آوری ایجاد می کنیم به گزارش اسب من، سرپرست فدراسیون دوومیدانی در مورد نزدیکی بازی های آسیایی و پشتیبانی از ورزشکاران اظهار داشت: اهتمام می نماییم برنامه های خودرا داشته باشند و اگر به حمایت بیشتر نیاز داشتند، این کار را انجام بدهیم تا اگر خدا بخواهد و دوستان کمک کنند، باردیگر انقلاب خوبی در مدال آوری ایجاد نماییم.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، به دنبال حواشی دوی نیمه ماراتن شیراز که با واکنش وزارت ورزش و جوانان هم همراه بود، هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی از سمت خود استعفا کرد که مورد موافقت وزارت ورزش هم قرار گرفت. در این خصوص حمید سجادی، وزیر ورزش در حکمی افشین داوری را بعنوان سرپرست فدراسیون انتخاب کرد.

داوری در گفتگو با ایسنا در رابطه با این انتخاب بیان نمود: امیدوارم با عنایت به شناخت و زمینه ای که در فدراسیون دوومیدانی دارم، کمک وزیر ورزش که از قهرمانان ارزشمند این رشته است و همینطور همراهی متخصصان این رشته که تعدادشان هم کم نیست، فضای خوبی را آماده نماییم. ابتدا باید مطالعه ای داشته باشیم تا از شرایط منابع و نیروی انسانی مان شناخت پیدا نماییم.

او در پاسخ به این سؤال که انتخابات ریاست فدراسیون پس از بازی های آسیایی برگزار می شود، اظهار داشت: هنوز نمی دانم باید با آقای پولادگر معاون قهرمانی وزارت ورزش صحبت نماییم.

داوری در مورد پشتیبانی از ورزشکاران تا بازی های آسیایی اظهار داشت: ورزشکاران خیلی برای ما اهمیت دارند. فدراسیون زحمات زیادی برایشان کشیده است. تلاش می نماییم برنامه های خویش را داشته باشند و اگر به حمایت بیشتر نیاز داشتند، این کار را انجام بدهیم تا اگر خدا بخواهد و دوستان کمک کنند، باردیگر انقلابی در مدال آوری ایجاد نماییم. البته زمان بسیار کم است. باید ابتدا وارد این عرصه بشویم و شناختی از نیروی انسانی خود پیدا نماییم.

او در مورد احتمال تغییرات در فدراسیون دوومیدانی بیان نمود: بعید می دانم! کسانی که در فدراسیون کار می کنند همه بچه های دوومیدانی هستند. ابتدا باید وارد عرصه شویم. با عنایت به نزدیکی مسابقات تلاش ما بیشتر پشتیبانی از ورزشکاران و نیروی انسانی است. امیدوارم پاسخگوی اعتماد وزیر ورزش باشم.
1402/02/18
14:34:15
5.0 / 5
211
تگهای خبر: بازی , تخصص , دوومیدانی , رشته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری