امیری:

تنها تیراندازان شانس کسب مدال به هانگژو می روند

تنها تیراندازان شانس کسب مدال به هانگژو می روند به گزارش اسب من، سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی اظهار داشت: برای اینکه بتوانیم جایگاه خویش را در بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین ارتقاء دهیم، تلاش داریم تنها تیراندازانی را به چین اعزام نماییم که شانس کسب مدال دارند.


حسین امیری در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از عملکرد تیراندازان در دومین اردوی آماده سازی پس از مسابقات جهانی امارات، اظهار نمود: برای اینکه بتوانیم از نظر تکنیکی و فنی تیراندازان را در شرایط بهتری برای هانگژو آماده نماییم، پس از مسابقات امارات تلاش کردیم اردوها را بیشتر به سمت ساختاری پیش ببریم و با تمرکز روی کیفیت کار در جهت ارتقاء رکوردها سعی کردیم.
وی اظهار داشت: در جریان دو اردویی که پس از مسابقات جهانی داشتیم روند کار راضی کننده بود و رکوردهای خوبی به ثبت رسیده است.
سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی در پاسخ به این پرسش که با عدم حضور ساره جوانمردی در بازیهای پاراآسیایی آیا با مشکل خاصی مواجه نمی شوید، تصریح کرد: نسرین شاهی تنها تیراندازی است که در ۱۰ متر بادی و هم ۵۰ متر خفیف رکوردهای خوبی را به ثبت رسانده است، ما امید زیادی به او داریم که جایگزین خوبی برای ساره جوانمردی باشد و در هانگژو در هر دو ماده افتخارآفرینی کند.
او همینطور از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور از ۷ تا ۱۲ بهمن اطلاع داد و اضافه کرد: این مسابقات در دو بخش زنان و مردان برگزار می گردد که امیدواریم با شناسایی استعدادهای برتر در این رقابتها، کمبود تیرانداز در تیم ملی بخصوص در ماده های تپانچه مردان و تفنگ ایستاده و نشسته را مرتفع نماییم.
امیری در انتها در رابطه با برنامه های آینده خود برای تیم پاراتیراندازی، اظهار داشت: تا آخر سال برای بهبود رکورد ورزشکاران و ارتقای عملکرد آنها تمرینات به صورت ساختاری پیگیری خواهد شد و سپس در سال آینده هدف گذاری افزایش تعداد تیراندازان جهت شرکت در بازیهای پاراآسیایی و کسب سهمیه پارالمپیک پاریس است.
منبع:

1401/11/05
13:06:54
5.0 / 5
210
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری