بازسازی پیست اسکیت آزادی بعد از 10 سال

بازسازی پیست اسکیت آزادی بعد از 10 سال اسب من: مدیر تیم های ملی اسکیت از نصب 230 صندلی در آکادمی اسکیت آزادی و بازسازی آن پس از 10 سال آگاهی داد.


محسن هنرجو در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اعزام تیم ملی اسکیت برد به مسابقات انتخابی کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس در شارجه امارات، اظهار داشت: این مسابقات از ۹ بهمن به مدت یک هفته در شارجه امارات برگزار می گردد که تیم اسکیت برد ایران برای نخستین بار جهت کسب سهمیه بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس ۸ بهمن راهی این رقابتها خواهد شد.
وی با اشاره به بازسازی پیست اسکیت آزادی پس از ۱۰ سال، اشاره کرد: این پیست تقریباً نزدیک به ۱۰ سال است که هیچ بازسازی روی آن صورت نگرفته بود و شرایط مناسبی برای تمرین نداشت، بطوریکه آسفالت آن کاملا از بین رفته و ورزشکار برای تمرین با مشکلات زیادی مواجه بود که با پیگیریهای فدراسیون و با کمک های مردمی این پیست درحال بازسازی است.
مدیر تیم های ملی اسکیت همین طور از نصب ۲۳۰ صندلی در آکادمی اسکیت آزادی آگاهی داد و اضافه کرد: بیشتر صندلی های این آکادمی تخریب و شرایط مناسبی برای جایگاه تماشاگران نداشت که در امتداد نوسازی و تجهیز آکادمی اسکیت آزادی از طرف فدراسیون، ۲۳۰ صندلی در جایگاه تماشاگران این آکادمی نصب گردید، البته قبل از این نیز سقف آکادمی تجهیز و نوسازی شده بود.
او در آخر یکی دیگر از مشکلات ورزشکاران اسکیت را نداشتن خوابگاه عنوان نمود و اظهار داشت: خوابگاه پیست اسکیت آزادی سالهاست که نیمه ساخت باقی مانده و تکمیل نشده است، بطوریکه مجبوریم از خوابگاه سایر فدراسیون ها استفاده نمائیم. امیدوار هستم در امتداد بازسازی و نوسازی آکادمی اسکیت، خوابگاه پیست نیز زودتر تکمیل شود تا در ادامه کار مشکلی برای آماده سازی ورزشکاران نداشته باشیم.
منبع:

1401/11/04
14:51:44
5.0 / 5
244
تگهای خبر: اسب , اسكی , المپیك , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری