شروط کمیته المپیک برای حمایت مالی از مربیان خارجی فدراسیون ها

شروط کمیته المپیک برای حمایت مالی از مربیان خارجی فدراسیون ها اسب من: کمیته ملی المپیک بحث کمک مالی به فدراسیون هایی که از مربی خارجی استفاده می نمایند را مورد بررسی قرار می دهد.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، هیات اجرائی کمیته ملی المپیک مقرر است بحث حمایت مالی به فدراسیون هایی را بررسی کند که از مربی خارجی استفاده می نمایند تا در پرداخت هزینه های مربیان خارجی کمک نماید. البته در کمک مالی به این فدراسیون ها چند نکته مدنظر است که برمبنای آن، حمایت مالی به انجام می رسد.
این کمک شامل فدراسیون هایی است که از مربی خارجی استفاده می نمایند و در دوره قبل بازی های آسیایی مدال گرفته اند و در بازیهای آسیایی هانگژو نیز مدال می گیرند که البته بیشتر کسب مدال طلا مدنظر است.
اگر فدراسیونی نیز بخواهد از وجود مربی خارجی استفاده نماید، کار کارشناسی به انجام می رسد که مربی سطح کیفی بالایی داشته باشد و حضورش به مدال آوری آن رشته در بازی های آسیایی کمک نماید و اگر حضور این مربی خارجی باز هم در مدال آوری رشته مربوطه موثر نباشد، کمک شامل حالش نمی گردد. در حقیقت فدراسیون هایی که از مربی خارجی خوب استفاده می نمایند و در بازی های آسیایی هم مدال آور خواهند بود از این حمایت مالی بهره مند خواهد بود.
این مساله در جلسه قبلی هیات اجرائی خارج از دستور جلسه عنوان شد و مقرر است در دستور کار جلسه آتی هیات اجرائی قرار بگیرد تا بحث شود اما به احتمال زیاد این حمایت مالی با رعایت شرط های موجود به انجام می رسد.
هم اکنون فدراسیون هایی نظیر قایقرانی، هندبال، کبدی و تیروکمان از وجود مربی خارجی استفاده می نمایند.
برای کمک مالی ۱۵ میلیاردی به فدراسیون ها نیز مقرر است بررسی های کارشناسی صورت گیرد که به هر فدراسیون چه مبلغی تعلق بگیرد و بر این اساس از هیات اجرائی مهین فرهادی زاد، علیرضا پاکدل و علیرضا سهرابیان در این کمیته کارشناسی حضور دارند.1401/10/27
10:42:18
5.0 / 5
142
تگهای خبر: المپیك , بازی , رشته , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری