بدهی مالیاتی دردسر ساز شد

برداشت از حساب فدراسیون وزنه برداری توسط اداره مالیات!

برداشت از حساب فدراسیون وزنه برداری توسط اداره مالیات! اسب من: فدراسیون وزنه برداری به سبب پرداخت نشدن مالیات این فدراسیون در سالهای قبل گرفتار مشکل شده است و هر پولی وارد فدراسیون شود، توسط اداره مالیات برداشت می شود.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، پرداخت نکردن مالیات توسط مدیریت قبلی فدراسیون وزنه برداری( علی مرادی) سبب شده است که حالا فدراسیون در دوران سرپرستی با چالش های زیادی مواجه شود.
فدراسیون وزنه برداری سه و نیم میلیارد تومان بدهی دارد که البته این بدهی همراه با جریمه است. همین مسئله سبب شده که هر زمان پولی وارد حساب فدراسیون می شود، توسط اداره کل مالیات برداشت شود.
بتازگی هم پولی در حساب فدراسیون وجود داشت که برای پرداخت قسمتی از حق الزحمه داوران و حقوق پرسنل فدراسیون در ماه جدید بود که توسط اداره کل مالیات برداشته شد.
زمانی که فدراسیون بدنبال تهیه بلیت سفر وزنه برداران به کلمبیا برای مسابقات قهرمانی جهان بود نیز این نگرانی را داشت که تا زمان تهیه بلیت، پول از حساب فدراسیون برداشت شود.
با توجه به این که فدراسیون در آستانه قرارداد با یک اسپانسر است، باز هم این نگرانی را دارد که اگر پول به حساب فدراسیون واریز شود، توسط اداره مالیات برداشت شود.
فدراسیون وزنه برداری در تلاش است که حداقل جریمه ها بخشیده شوند تا حجم این بدهی کمتر شود.
این مشکل در حالی به وجود آمده است که فدراسیون اعزام های زیادی را از شروع سال ۱۴۰۲ در پیش دارد و برداشت پول ها توسط اداره مالیات می تواند این فدراسیون را گرفتار مشکل کند.
منبع:

1401/10/02
13:19:48
5.0 / 5
514
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری