تمایل سرپرست شمشیربازی به حضور در انتخابات

تمایل سرپرست شمشیربازی به حضور در انتخابات اسب من: به گزارش اسب من، سرپرست فدراسیون شمشیربازی اظهار داشت:  در صورتی که نظر اعضای مجمع مثبت باشد در انتخابات فدراسیون کاندیدا می شوم.


علیرضا پورسلمان در گفت و گو با ایسنا در مورد با قبول مسئولیت سرپرستی فدراسیون شمشیربازی و برنامه ای که برای ثبت نام مجدد کاندیداها و برگزاری انتخابات دارد بیان کرد: با ظرفیت سنجی که به انجام می رسد، ثبت نام مجدد از کاندیدا قاعدتا مجدد صورت خواهد گرفت، سپس انتخابات طبق اساسنامه ظرف سه ماه به انجام می رسد.
پورسلمان در پاسخ به این پرسش که زمان شروع ثبت نام ها مشخص است یا خیر؟ اظهار داشت: درگیر اعزام تیم به مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا هستم و بعد از آن، فرآیند انجام ثبت نام ها را فراهم می نماییم.
او در مورد حضور خود در انتخابات فدراسیون شمشیربازی نیز اظهار داشت: اگر ببینم مجمع و کسانی که رای می دهند نظر مثبت دارند می آیم در غیر این صورت خیر.
سرپرست فدراسیون شمشیربازی در پاسخ به این پرسش که قبل از این انتقاداتی وارد بود که توجه به اسلحه ها یکسان نیست و وی در این مورد چه نگاهی دارد؟ اشاره کرد: اگر فدراسیون در رشته ای بتواند آن قدر خوب عمل کند که آن رشته در سطح آسیا و جهان مدال آور باشد و مطرح شود، یعنی فدراسیون کارش را درست انجام داده است. این هم اتفاق افتاده و فدراسیون کارش را درست انجام داده است. در توجه ویژه به رشته ها ممکنست رشته ای مغفول مانده باشد و شاید خود آن رشته و افراد داخل در آن رشته آن تلاش مضاعف را نداشته اند. الان با توجه این که سابر نتیجه خوبی می گیرد، لزوما بودجه خوبی هم به فدراسیون سرازیر می شود. ما می توانیم از قبل آن رسیدگی کامل به رشته هایی که مغفول مانده اند را داشته باشیم. در زمینه مربیان اسلحه های اپه و فلوره کارهای جدیدی را انجام خواهیم داد و با کار مضاعف و برنامه ریزی اساسی، می توان عقب ماندگی رشته ها را جبران کرد.
او اضافه کرد: یکی از ایراداتی که وجود دارد که کسی در این جریان مقصر نیست، نبود تجهیزات فنی است. ان شالله تلاش می نماییم که با جذب بودجه از بخش خصوصی تا آخر سال تجهیزات فنی را هم وارد ایران نماییم.
پورسلمان در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص این که در طول این مدت انتقادات زیادی در فضای مجازی و در مصاحبه به فدراسیون شده است و تا چه اندازه این انتقادات را به جا می داند و چه نظری در مورد این انتقادات دارد؟ اشاره کرد: اگر لطمه شناسی نماییم و به این نتیجه برسیم که بخش اعظم این مخالفت ها، مسائل شخصی است توجه نمی نماییم. کسی که انتقاد فنی دارد باید بررسی شود و ببینیم چطور می توانیم این ایراد فنی را برطرف نماییم و این کار مورد نظر ما است. اگر لطمه شناسی کردیم و دیدیم نگاه، فنی است و نه غرض ورزانه حتما توجه می نماییم. خط قرمز ما احترام مقابل به کسانی است که در سالهای قبل برای شمشیربازی زحمت کشیده اند و نباید کسی را زیر سوال ببریم. در کل افرادی که انتقاد دارند، اگر حرف فنی داشته باشند، ما گوش شنوا داریم.
او در مورد اختتام دادن به دو دستگی در شمشیربازی اشاره کرد: اساس کار ما اتحاد است. هر کجا که اتحاد نباشد، نفر سوم شیطان است و آنرا مورد توجه قرار می دهیم و اتحاد رمز موفقیت در هر جامعه ای است. کسانی که مخالف هستند ابتدا باید دید به چه علت مخالف هستند و باید ببینیم در پازل مدیریتی قرار می گیرند و سپس همه با هم برای پیشرفت شمشیربازی متحد می شویم.
وی در آخر اظهار داشت: امیدوار هستم در ایام سرپرستی کارهای جدی انجام دهیم. من تیم برنامه ریز خواهم داشت تا برنامه عملیاتی برای سال میلادی جدید بنویسیم و برای آن بودجه لازم پیش بینی نماییم. تقویم واقعی می دهیم و انشاالله بتوانیم استعدادهای خوبی را شناسایی نماییم.
منبع:

1401/07/04
11:36:08
5.0 / 5
469
تگهای خبر: بازی , تیم , ثبت نام , رشته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری