دست به دست شدن ۳ساله هیات تنیس تهران

دست به دست شدن ۳ساله هیات تنیس تهران اسب من: انتخابات هیات تنیس تهران تقریباً به اندازه یک دوره مدیریتی با سرپرست اداره می شود و سه سال است که در بلاتکلیفی به سر می برد.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، هیات تنیس تهران پر چالش ترین هیات استانی برای فدراسیون تنیس بوده است و این هیات تقریباً به اندازه یک دوره چهار ساله ریاست، با سرپرست اداره می شود. در این سال ها انتخابات آن برگزار نشده و فقط هیات از سرپرستی به سرپرست دیگر دست به دست شده است.

در سال ۹۶ حسین متولی به عنوان رئیس هیات تنیس تهران برگزیده شد اما گفته می شود به علت اختلاف نظر هایی که با فدراسیون وقت تنیس داشت، در سال ۹۹ تصمیم به کناره گیری گرفت. بعد از آن بهزاد رحمانی به عنوان سرپرست فدراسیون منصوب گردید.

در سال ۱۴۰۰ کامبیز رنجبر به عنوان سرپرست فدراسیون منصوب گردید و باردیگر سرپرستی هیات در سال ۱۴۰۰ بر عهده علی اصغر پور گذاشته شد. در نهایت هم در اواخر شهریور ۱۴۰۱ اسماعیل نباتی به عنوان سرپرست هیات تنیس تهران برگزیده شد که بعد از آن انتقادات زیادی به وضعیت هیات تنیس تهران و این که افرادی غیر از خانواده تنیس به عنوان سرپرست منصوب می شوند، وارد شد.
شاهرخ کشاورز دبیر فدراسیون تنیس در مورد بلاتکلیفی چند ساله هیات تنیس تهران و انتقاداتی که نسبت به انتخاب سرپرست های غیر تنیسی وارد شده است، بیان کرد: طبق قانون دوره سرپرستی هیات، چهار ماهه است و در این چهار ماه باید انتخابات اجرا شود. سرپرست قبلی هیات در دوران سرپرستی کاندیدای انتخابات شد و عرفا سرپرست نباید خودش در انتخابات کاندیدا شود اما چون این صورت گرفت و از سویی دوره چهار ماهه او نیز به انتها رسیده بود، بدین سبب سرپرست جدید برای فدراسیون گذاشته شده است و انشاالله در این چهار ماهه انتخابات اجرا شود.
کشاورز در پاسخ به این پرسش که چرا انتخابات در سالهای قبل نیز برگزار نشده است و از سال ۹۹ هیات با سرپرست اداره می شود؟ اشاره کرد: دوره ریاست رئیس قبلی هیات باقی مانده بود اما بهر دلیلی عنوان نمود که مایل به ادامه همکاری نیست و کناره گیری کرد. بعد از او سرپرست تعیین شد قرار بود مجمع اجرا شود که دوره سرپرستی تمدید گردید. دو سال هم به دوران شیوع ویروس کرونا برخورد کرد و سرپرستی تمدید گردید. البته این چیزی که من حس می کنم چون در سالهای قبل نبودم و نمی دانم از نظر عملیاتی چه اتفاقی افتاده است که نظر بدهم.
دبیر فدراسیون تنیس در مورد انتقاداتی که نسبت به انتخاب فرد غیر تنیسی برای سرپرستی هیات تهران می شود، اظهار داشت: هیچ ضرورتی ندارد که سرپرست حتما فردی از اهالی تنیس باشد در حکم سرپرست آمده است که در اسرع وقت انتخابات را برگزار کند و از سویی مگر برای فدراسیون که سرپرست گذاشته بودن تنیسی بود؟ از وزارتخانه یک نفر به عنوان سرپرست تعیین شد و انتخابات را برگزار کرد. البته فردی که برای سرپرستی هیات انتخاب شده است، کارشناس ورزشی اداره کل ورزش و جوانان تهران است. نفرات قبلی هم همین شرایط را داشتند.
وی در مورد زمان برگزاری انتخابات هیات تنیس تهران اظهار داشت: بطور معمول با توجه به این که حکم سرپرست چهار ماهه است، باید ظرف سه ماه انتخابات اجرا شود. تعیین تاریخ انتخابات به عوامل مختلفی بستگی دارد. هم اکنون فقط سرپرست گذاشته شده است و باید اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تاریخی را پیشنهاد دهد که با برنامه های فدراسیون هم هماهنگ باشد و در نهایت انتخابات اجرا شود.1401/07/02
15:17:36
5.0 / 5
171
تگهای خبر: تنیس , فدراسیون , مدیریت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری