پس از بركناری از سوی وزارت ورزش و جوانان مطرح كرد

خلیلی: برکناری ام برخلاف قانون است

خلیلی: برکناری ام برخلاف قانون است اسب من: رئیس فدراسیون سوارکاری بعد از تعیین سرپرست از طرف وزارت ورزش و جوانان اعلام نمود که به فدراسیون جهانی سوارکاری و کمیته ملی المپیک درباب این اتفاق نامه نگاری خواهدنمود.


مسعود خلیلی در گفت و گو با ایسنا، درباره ی ی انتخاب سرپرست برای فدراسیون سوارکاری از طرف وزارت ورزش و جوانان، اظهار داشت: بنده در جلسه انتخابات کمیته ملی المپیک رای داده ام و باید بدانیم که سرپرست ها امکان رای دادن ندارند و در نشست کمیته ملی پارالمپیک نیز رای داده ام و این نشان میدهد که رئیس بوده ام.
وی افزود: اگر رئیس بوده ام آیا وزارت ورزش و جوانان می تواند طبق اساسنامه سرپرست تعیین کند یا خیر؟ اساسنامه می گوید یک سوم مجمع باید درخواست تغییر رئیس را داشته باشند و عملا اساسنامه مصوبه دولت که قانون است از طرف وزارت ورزش و جوانان زیر پا گذاشته شده و ما بصورت قانونی مسئله را پیگیری می نماییم.
رئیس برکنار شده فدراسیون سوارکاری اشاره کرد: اگر بنده سرپرست بوده ام در انتخابات کمیته ملی المپیک حق خسروی وفا تضییع می شود، چون اختلاف رای یک مورد بوده و اگر رئیس بوده ام نیز طبق اساسنامه نمی توانند سرپرست تعیین کنند.
وی با اعلان اینکه طبق اساسنامه باید قانون رعایت شود و بدون یک سوم رای مجمع نمی توان سرپرست تعیین کرد، اشاره کرد: هم به فدراسیون جهانی سوارکاری و هم به کمیته بین المللی المپیک نامه خواهم نوشت، چونکه باید اقدمات قانونی مدنظر قرار گیرد و اساسنامه ملاک کار باشد، مگر می شود قانون را زیر پا گذاشت؟
خلیلی در مورد جلسه برگزار شده بین خودش، وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: باید به حرفی که می زنیم پایبند باشیم و به تصمیمات گرفته شده عمل نماییم که متاسفانه این اتفاق از طرف وزارت ورزش و جوانان مدنظر قرار نگرفته است.1401/06/24
10:30:51
5.0 / 5
198
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری