ملی پوش تپانچه:

زیاد به سلاحم اطمینان ندارم

زیاد به سلاحم اطمینان ندارم به گزارش اسب من، رسول عفتی اظهار داشت: سه سالی است که با سلاحم کار می کنم اما حقیقتا اطمینان چندانی به آن ندارم و اساسا باید عوض شود.


رسول عفتی در گفت و گو با ایسنا، درباب مشکلات سلاح ملی پوشان باتوجه به لغو اردوی هانوفر اظهار داشت: تیراندارانی که در سطح جهانی کار می کنند یک نمره هم برای آنها خیلی مهم می باشد. گاهی یک یا دو نمره اختلاف سبب می شود از فینال جا بمانیم. حتی سجاد پورحسینی با یک نمره اختلاف سهمیه المپیک توکیو را از دست داد. تجهیزات خیلی برای ما مهم می باشد. اگر سلاح به روز باشد و خیالمان از سلاح راحت باشد اساسا تمرکز بیشتری می توانیم روی کسب مدال داشته باشیم.
ملی پوش تپانچه در مورد سلاح خودش اظهار داشت: سه سالی است که با سلاحم کار می کنم و حقیقتا اطمینان چندانی به آن ندارم. اساسا باید عوض شود. ما حرفه ای کار می نماییم و مسابقات خیلی مهمی هم پیش رو داریم، بدین سبب باید سلاح هایمان به روز باشد. اردوی هانوفر که کنسل شد دیگر ما دسترسی نداریم که سلاح را تعویض، تعمیر و یا قطعاتش را به روز نماییم. گلخندان سلاحش در اردو به مشکل خورد و چند روزی از تمرینات دور شد.
وی در مورد شروع تمرینات تپانچه خفیف مردان با وجود تامین فشنگ اظهار داشت: مسابقه ۲۵ متر جذابیت بیشتری دارد چون بحث گلوله و فشنگ است. این ماده هیجان بیشتری هم نسبت به بادی دارد. همچنین می تواند به بخش بادی کمک نماید اما ما تا حالا زیاد در بخش مردان تمرین ۲۵ متر انجام نداده ایم. فروغی، جوهرخو و گلخندان در مسابقات ۲۵ متر نیروهای مسلح شرکت کرده اند و شاید بتوانند در این ماده حرفی برای گفتن داشته باشند. سایر تیم تا حالا تمرین و مسابقه ای در خفیف نداشتند.
ملی پوش تپانچه درباب زودتر اعزام شدن تیم ملی تیراندازی به مسابقات قهرمانی جهان مصر اظهار داشت: مقرر است کمی زودتر به مسابقات مصر اعزام شویم. این خیلی کمک کننده خواهد بود چونکه با شرایط آب و هوایی، وضعیت سالن و شرایط دیگر آشنا خواهیم شد. امیدوار هستم که بتوانیم در مسابقات قهرمانی جهان نتیجه خوبی بگیریم.
او همین طور درباب قهرمانی اش در لیگ برتر تیراندازی اظهار داشت: خداراشکر در هفته چهارم لیگ برتر تیراندازی توانستم در تپانچه رکوردهای خوبی را ثبت کنم و در فینال هم قهرمان شدم. رقابت در لیگ سنگین است و افرادی به فینال رسیدند که همه اردونشین هستند. ما در تیم ملی هم همیشه کنار هم تمرین می نماییم. لیگ برتر مسابقات تمرینی برای ما است تا در مسابقات قهرمانی جهان مصر که نخستین مسابقه توزیع سهمیه المپیک است موفق تر عمل نماییم.
منبع:

1401/06/23
11:01:05
5.0 / 5
369
تگهای خبر: اردو , المپیك , تیراندازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری