اسبقیان:

کسی برای قونیه از من دعوت نکرد

کسی برای قونیه از من دعوت نکرد به گزارش اسب من، با وجود موفقیت تیم پاراشنا در بازیهای کشورهای اسلامی و کسب 15 مدال، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین درباره ی علت عدم حضورش در این بازیها اظهار داشت: کسی از طرف کمیته ملی المپیک تماسی با من نداشت و دعوتی برای حضور در قونیه انجام نشده است.


سیدمحمدشروین اسبقیان در گفت و گو با ایسنا، درباره ی علت عدم حضورش در قونیه با وجود حضور ۳ رشته پاراتنیس، پاراتیروکمان و پاراشنا در بازیهای کشورهای اسلامی، اظهار نمود: برای حضور در قونیه اصولا باید از طرف کمیته ملی المپیک به من پیشنهاد می شد یا تماسی صورت می گرفتند که هیچ اقدامی صورت نگرفت، البته دوستان شاید مصلحت کار را این طور دیدند که هیچ مسئولی از فدراسیون جانبازان و معلولین در این بازیها حضور نداشته باشد.
وی اظهار داشت: البته من اهل سفر نیستم و بیشتر دوست دارم با مدیریت خوب کارها جلو برود، بیش از ۲ سال است که مسئولیت فدراسیون را برعهده دارم، در ضمن این مدت هیچ سفری نرفتم، بطور معمول روسا به سفر می روند و ما خدمتگزار هستیم، ترجیح می دهم خدمتگزاری خودرا انجام دهم و از داخل کشور تیم ها را پشتیبانی و مدیریت کنم.
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین در ارزیابی عملکرد تیم پاراشنا نیز اظهار نمود: نتایج خیلی خوب بود، بنظر می رسد اگر همین روند ادامه داشته باشد و توجه به رشته شنا بیشتر شود در بازیهای پاراآسیایی هانگژو امید زیادی به افزایش تعداد مدال ها خواهیم داشت.
اسبقیان اشاره کرد: با وجود محدودیت های کرونائی، سعی کردیم اردوها را با رعایت شیوه نامه های بهداشتی بدون وقفه و منظم برگزار نماییم تا خللی در آماده سازی تیم ها ایجاد نشود، هم اکنون نیز تیم تیراندازی جهت شرکت در مسابقات بین المللی عازم کره جنوبی شده است و تیم های والیبال نشسته و بسکتبال با ویلچر درحال آماده سازی خود جهت شرکت در قهرمانی جهان بوسنی و امارات برای کسب سهمیه ورودی پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس هستند.
وی همین طور در پاسخ به این پرسش که آیا پس از مسابقات بین المللی پاراتیراندازی کره جنوبی زینب علی اکبری همچنان مربیگری ساره جوانمردی را بر عهده خواهد گرفت یا خیر؟ اضافه کرد: وی جزو مربیانی است که مورد تایید ساره جوانمردی و انجمن پاراتیراندازی است که امیدوار هستم با حضور وی، جوانمردی به نتایج خوبی در کره جنوبی نائل شود.
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین در آخر اظهار داشت: با حمایت های کمیته ملی پارالمپیک و وزارت ورزش و جوانان تا امروز مشکلی برای برگزاری اردوهای تیم ملی نداشتیم و به موفقیت های خوبی دست پیدا کردیم.
منبع:

1401/05/23
23:19:41
5.0 / 5
377
تگهای خبر: اردو , اسب , المپیك , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری