فیروزجا همچنان در حسرت یک پیروزی!

فیروزجا همچنان در حسرت یک پیروزی! اسب من: علیرضا فیروزجا با عملکرد ضعیف خود در رقابت های کاندیداها تا حالا 13 واحد ریتینگ زنده خودرا از دست داده است.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، علیرضا فیروزجا که در رقابت های کاندیداهای شطرنج شرکت کرده است در دور هشتم این مسابقات به مصاف رجبوف رفت و به تساوی رسید. این تساوی درحالی برای فیروزجا به دست آمد که این شطرنج باز با ریتینگ ۲۷۹۳ در این مسابقات حضور دارد درحالی که حریف آذربایجانی او با ریتینگ ۲۷۵۳ مقابل عیلرضا ظاهر شد.
فیروزجا که در حسرت یک پیروزی همچنان باقی مانده، عملکرد خوبی از خود در این مسابقات نشان نداده به ۶ تساوی و دو شکست رسیده است. فیروزجا با عملکرد ضعیف خود تا حالا حدود با کاهش ۱۳ واحدی ریتینگ روبه رو شده است و با ۳ امتیاز به همراه رجبوف و دودا قعر نشین این مسابقات است.
نپومنیشی روسی که با پرچم فدراسیون جهانی در این رقابت ها دست به مهره شده با ۶ امتیاز صدرنشین است. همین طور کاروآنا آمریکایی با ۵ امتیاز تعقیب کننده جدی صدر این مسابقات به شمار می آید.
به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، این رقابت ها در مادرید اسپانیا با حضور هشت شطرنج باز در حال پیگیری است. دین لیرن از چین، فیروزجا از فرانسه، کاروانا از آمریکا، نپومنیشی از روسیه، راپورت از مجارستان، ناکامورا از آمریکا، رجبوف از آذربایجان و دودا از لهستان هشت شطرنج باز این مسابقات هستند.
نفر اول این مسابقات می تواند ۴۸ هزار یورو را به جیب بزند درحالی که نفر دوم ۳۶ هزار یورو را برنده خواهد شد.
منبع:

1401/04/07
09:54:58
5.0 / 5
180
تگهای خبر: پیروزی , رقابت , شركت , شطرنج
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری