معرفی رفتار اخلاقی سال ۱۴۰۰ ورزش کشور

معرفی رفتار اخلاقی سال ۱۴۰۰ ورزش کشور کمیسیون اخلاق ورزش کشور در نظر دارد رفتار اخلاقی ورزش ایران در سال ۱4۰۰ را انتخاب و معرفی نماید.به گزارش اسب من به نقل از مهر، در امتداد اجرای بخشنامه اجرائی کمیسیون اخلاق و در جلسه روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه دبیرخانه این کمیسیون قرار شد که هر سال طی فراخوانی عمومی و با نظر کارشناسان و خبرگان و مدیران ورزشی «رفتار اخلاقی» ورزش کشور انتخاب و معرفی شود.
بر این اساس و تا آخر سال جاری مقرر است که رفتار اخلاقی ورزش کشور با انتخاب و معرفی رفتارهای اخلاق مدار قهرمانان و جامعه ورزش کشور در سال ۱۴۰۰ انتخاب و معرفی گردد.
در این راستا و طبق بخشنامه اجرائی کمیسیون سازوکار اجرائی این امر تهیه و بزودی با فراخوانی عمومی مقدمات این انتخاب شروع خواهد شد و طی آن با دعوت از اصحاب رسانه، فدراسیون های ورزشی و کارشناسان خبره، رفتارهای اخلاقی ورزش کشور تا اختتام بهمن ماه ۱۴۰۰ به کمیسیون معرفی و در اسفند ۱۴۰۰ نیز رفتار جوانمردانه در زمینه های مختلف منجمله ورزشکاران، مربیان، باشگاه ها، روسای فدراسیون و مدیران ورزش کشور معرفی خواهند شد.
انتخاب نهایی رفتارهای اخلاق مدار ورزش ایران نیز توسط کمیته داورانی متشکل از افراد خبره و صاحبنام انتخاب و معرفی خواهند شد.

1400/10/18
17:10:29
5.0 / 5
224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری