در گزارش اسب من عنوان شد:

برای ژیمناستیک چالش ایجادنکنند

برای ژیمناستیک چالش ایجادنکنند رئیس هیأت ژیمناستیک استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سفارش ام این است که افراد برای ژیمناستیک کشور چالش ایجاد نکنند چون این مورد به صلاح ورزش کشور نیست، ژیمناستیک به آرامش نیاز دارد.آرش محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد وضعیت فدراسیون ژیمناستیک اظهار داشت: بنده بنا به شرایط شغلی و وظیفه ای که بعنوان عضو مجمع فدراسیون ژیمناستیک نسبت جامعه ورزش کشور و این رشته دارم، بر خودم واجب می دانم در صیانت از ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران نسبت به کوتاهی صورت گرفته سکوت نکنم و حقایق را بازگو کنم.
عضو مجمع فدراسیون ژیمناستیک یاد آور شد: چهارسال پیش به برنامه های اینچه درگاهی رای دادم. در طول این سالها پای نظر خود ایستادم و تا جایی که وظیفه داشتم و در توانم بود همکاری کردم و از زحماتی که ایشان در ژیمناستیک کشیدند تشکر می کنم اما شرایط امروز با گذشته فرق کرده و انتظار نداریم افراد به حکم مسئولیت گذشته اقداماتی انجام دهند که به مصلحت ژیمناستیک و ورزش کشور نیست. وقتی دوره ۴ ساله مسئولیت فردی خاتمه پذیرفته باید خود وی بیشتر از هر کسی برای ایجاد آرامش در جمع خانواده ژیمناستیک تلاش کند.
رئیس هیات ژیمناستیک کهکیلویه و بویر احمد افزود: مسئول یک فدراسیون نباید اقداماتی ایجاد نماید که عمل و رفتار وی با هم مغایرت داشته باشد. کسی که مدعی دلسوزی برای ژیمناستیک و خویش را از بطن این خانواده و دلسوز این رشته معرفی می کند باید به قوانین کشور احترام بگذارد و مسائل داخلی ژیمناستیک را به نهادهای بین المللی اشتباه جلوه ندهد.
این عضو مجمع در مورد نظر سازمان بازرسی کل کشور نسبت به صلاحیت افراد اظهار داشت: مسؤلان ورزشی باید با وزارت ورزش و جوانان و نهاد های نظارتی تعامل داشته باشند و اگر مراجع قضایی و نظارتی نسبت به ادامه مدیریت فردی نظر دارند آنرا مراعات کنند. بدیهی است انعکاس موارد قابل حل در داخل کشور به فدراسیون جهانی و نهاد های بین المللی جز این که حاکمیت و مدیریت ورزش کشور ما را گرفتار چالش کند نتیجه دیگری به دنبال ندارد. بنا براین منطق حکم می کند که مشکلاتمان را در داخل حل نماییم.
آرش محمدی با تکیه بر ضرورت رعایت رفتار مسئولانه در ژیمناستیک کشور اظهار داشت: مسئولیت های اجرایی، امانتی است که به ما سپرده شده بنابراین نباید نسبت به آن حس مالکیت داشته باشیم. بنده بعنوان عضو کوچکی از خانواده پرارزش این ورزش پایه، انتظار رفتاری دلسوزانه و مدبرانه از اینچه درگاهی دارم که ۴ سال مسئولیت فدراسیون را بر عهده داشته است.
وی در انتها عنوان کرد: امیدوارم در نخستین مجمع عمومی، اعضای مجمع بتوانند با فراغ بال در مورد اساسنامه جدید ارائه شده از جانب وزارت ورزش و جوانان تصمیم گیری کنند و انتخابات این فدراسیون ورزشی هم مانند سایر فدراسیون ها صورت گیرد. ما تا اینجا هم فرصت زیادی را از دست داده ایم چونکه چند ماه دیگر بازی های آسیایی آغاز خواهد شد و انتظار داریم ژیمناستیک ایران با توان و اراده بیشتر در این مسابقات حضور پیدا کند.


منبع:

1400/09/08
11:17:39
5.0 / 5
276
تگهای خبر: بازی , رشته , سازمان , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری