آذرپی:

مراجع قضایی به ژیمناستیک ورود کنند

مراجع قضایی به ژیمناستیک ورود کنند به گزارش اسب من سرمربی اسبق تیم ملی ژیمناستیک هنری اظهار داشت: به نظر من حالا باید مراجع قضایی و امنیتی کشور به موضوع حواشی ژیمناستیک ورود کنند تا وضع از این بدتر نشود.


محمد آذرپی در گفت و گو با ایسنا، درباب وضعیت بلاتکلیف در فدراسیون ژیمناستیک اظهار نمود: به نظر من حالا باید اینچه درگاهی منافع شخصی خودرا کنار بگذارد و به فکر جامعه ژیمناستیک باشد. متاسفانه ژیمناستیک بدترین روزهای تاریخ خودرا سپری می کند و این سبب شده جمعیت زیادی از ژیمناستیک خارج شوند. قهرمانان ژیمناستیک تلاش می کنند در رشته های دیگر فعالیت کنند و ما هیچ توجیهی برای شرایط موجود نداریم و نمی توانیم جز صبر کردن و بهتر شدن اوضاع موجود کاری نماییم.
آذرپی به ورود مراجع قضایی به مشکلات موجود در فدراسیون ژیمناستیک اشاره نمود و اظهار داشت: به نظر من حالا باید مراجع قضایی و امنیتی کشور به موضوع حواشی ژیمناستیک ورود کنند تا وضع از این بدتر نشود. مسئولان فعلی فدراسیون حالا ژیمناستیک را بصورت خودمختار اداره می کنند. در این شرایط آنها چگونه می خواهند از وزارت ورزش بودجه، مجوز و حمایت بگیرند اما از قوانین تبعیت نکنند. چطور به خود اجازه می دهیم جامعه فهیم ژیمناستیک را هیچ فرض نماییم، افرادی که اینگونه با ژیمناستیک بازی می کنند در آینده باید پاسخگو باشند.
ایشان سپس اظهار داشت: ما در این ۴ سال نتوانستیم حتی یک بانک اطلاعاتی از ورزشکاران داشته باشیم و یا نخبه یابی نماییم، بعد چطور حرف از پیشرفت در ژیمناستیک می زنیم؟ در همین راستا متاسفانه تعدادی از کسانی که در سالهای قبل هیج کارنامه ای نداشتند آدرس غلط به جامعه ژیمناستیک می دهند. چرا باید برای ماندن در صندلی به هر کاری متوسل شویم؟
پیشکسوت ژیمناستیک اضافه کرد: من از خانواده شهدا هستم، دو برادرم در دفاع از این مرز و بوم جان خودرا فدا کرده اند. خودم نیز سالیان سال در کنار تیم ملی کشورم خدمت کردم اما امروز می بینم عده ای فقط به دنبال رزومه سازی و تحریف واقیعات و تاریخ هستند و راست راست در مقابل رسانه ها دروغ می گویند.
آذرپی به عدم حضور نمایندگان ژیمناستیک ایران در مسابقات اخیر اشاره نمود و اظهار داشت: ما رویدادهای مختلفی داریم که شرایط فعلی سبب شده نتوانیم برای آن برنامه ریزی نماییم و حضور داشته باشیم. به نظر من باید جامعه ژیمناستیک با وحدت و همدلی شرایط موجود را تغییر دهند.
وی در مورد بی حرمتی هایی که در سال های اخیر نسبت به پیشکسوتان رواج پیدا کرده، اظهار داشت: متاسفانه بی اخلاقی و بی احترامی به پیشکسوتان رایج شده است. امیدوار هستم هرچه سریعتر شرایط تغییر کند چون این وضع قابل تحمل نیست و سبب شده دلسوزان دلزده و دلسرد شوند.
منبع:

1400/08/12
12:13:10
5.0 / 5
399
تگهای خبر: اسب , بازی , پیشكسوت , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری