سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری:

تست مثبت دوپینگ یک رکابزن تایید شد

تست مثبت دوپینگ یک رکابزن تایید شد سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری مثبت شدن تست دوپینگ یکی از رکابزنان مطرح کشورمان را تایید نمود.رسول هاشم کندی سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان در گفتگو با خبرنگار مهر مثبت شدن تست دوپینگ یکی از رکابزنان را تأیید کرد و اظهار داشت: متأسفانه تست اول یکی از رکابزنان مطرح ایران که در اردوهای تیم ملی هم حضور داشته مثبت شده است.
وی اضافه کرد: این تست اردیبهشت ماه در حاشیه اردوی تیم ملی برای آمادگی بمنظور حضور در المپیک گرفته شده و روز گذشته تأیید آنرا دریافت کردیم. هم اکنون وی تعلیق است و باید بعد از اعتراض و بررسی دوباره نمونه دوم نام این رکابزن را اعلام نماییم. هم اکنون با توجه به این که تنها نمونه اول مثبت شده و رکابزن ما معلق شده نمی توانیم نام او را ببریم مگر این که خود نادوی ایران نامش را اعلام نماید.
سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری با تأیید این که این ورزشکار در لیگ برتر جاده ایران هم شرکت کرده است، اظهار داشت: بله این رکابزن در مسابقات لیگ برتر استقامت جاده هم حاضر بوده چونکه در آن زمان هنوز جواب تست وی نیامده بود. با توجه به این که هم اکنون تنها تعلیق شده و محرومیت وی قطعی نیست نمی توانیم امتیازاتش در لیگ را حذف نماییم و باید صبر نماییم تا پاسخ قطعی بیاید.

1400/08/09
12:37:02
5.0 / 5
223
تگهای خبر: اردو , المپیك , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری