سجادی:

ملاک کار وزارت ورزش بیانیه گام دوم است

ملاک کار وزارت ورزش بیانیه گام دوم است مرکزی وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: ملاک کار وزارت ورزش بیانیه گام دوم است.


سیدحمید سجادی روز جمعه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار نمود: دکتر رئیسی تاکید زیادی بر موفقیت حوزه جوانان دارند، یکی از برنامه های ارتقا معاونت جوانان شکل دهی سازمان جوانان و اجرای این تغییر ساختار در استانها است.
وی با تاکید بر این که ملاک کار این وزارتخانه بیانیه گام دوم است و گویی این بیانیه برای وزارت ورزش و جوانان نوشته شده اضافه کرد: شورای عالی جوانان به ریاست دکتر رئیسی برگزار می گردد اما در وزارتخانه یک شورای اندیشه ورزی نیز طراحی شده که اعضای این شورا افرادی دغدغه مند و انقلابی هستند.
وزیر ورزش و جوانان اشاره کرد: نگاه به ورزش بانوان و مستقل و خودکفا شدن این حوزه نیز مورد توجه این وزارتخانه قرار دارد.
سجادی افزود: ۱۴ هزار هیات های ورزشی، ۵۲ فدراسیون، ۱۰۰ انجمن ورزشی و ۲۲۵ گونه ورزشی، ۳۷۰۰ سمن، ۳۵ هزار گروه جهادی، ۶۰۰ مدرسه مسجدمحور و ۲۸ هزار مکان ورزشی در کشور وجود دارد و ۴ هزار مکان ورزشی نیز درحال ساخت است.
وی اظهار نمود: چون مطمئن نیستیم همه سمن ها کیفیت لازم را داشته باشند. سیستمی برای نظارت بر عملکرد سمن ها طراحی شده است. با این بدنه فعال مردمی باید هرچه بیشتر برای رسیدن به اهداف با مردم ارتباط گرفت تا بتوان باری از دوش مردم برداشت.
سجادی با تاکید بر این که جوان باور و جوان یاور هستم، اضافه کرد: پیش از رای اعتماد در مجلس، در نشست هایی با دکتر رییسی، موضوع جوانان مطرح و اعلام گردید که حتما باید جایگاه معاونت جوانان ارتقا یابد و بر احیای سازمان ملی جوانان ذیل وزارت ورزش بعنوان یکی از پیشنهادات تاکید شد که این امر قدرت، اختیارات و مطالبه گری را بیشتر می کند.
آیت الله دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی نیز در این جلسه اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان باید با ترسیم یک نقشه راه اقدامات را اولویت بندی کند تا اهداف به خوبی محقق شود.
وی اضافه کرد: وزارت ورزش و جوانان در کنار ورزش باید به جوانان و امورات آنها نیز توجه ویژه داشته باشد، جوانان نیازمند تدابیر ویژه هستند تا این سرمایه ها غارت نشوند. جوانان سرمایه های فردا هستند پس باید برای حل مشکلات آنها همچون مسکن و اشتغال اقدامات لازم صورت گیرد.
دری نجف ابادی بیان کرد: دولت سیزدهم باید بتواند اتحاد و امید را به جوانان بازگرداند. دولت می تواند با کاهش هزینه های اضافی این اعتبارات را در زمینه های دیگر همچون برای جوانان هزینه کند.1400/08/01
10:08:17
5.0 / 5
207
تگهای خبر: تیم , سازمان , سیستم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری