امضای تفاهمنامه فدراسیون دانشگاهی با فدراسیون شطرنج

امضای تفاهمنامه فدراسیون دانشگاهی با فدراسیون شطرنج اسب من: تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و فدراسیون شطرنج به امضا رسید.به گزارش اسب من به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، دو فدراسیون شطرنج و ورزش های دانشگاهی با حضور روسای خود یعنی حسن تامینی و هادی بشیریان یک تفاهمنامه همکاری را امضا کردند.
توسعه و ترویج رشته شطرنج در جامعه خصوصاً در میان دانشگاهیان و بهبود شرایط کمی و کیفی کارهای ورزشی در بخش های همگانی و قهرمانی، فنی، علمی، آموزشی و فرهنگی مشترک با بهره گیری از ظرفیت ها و توانایی های دو فدراسیون در این تفاهمنامه پیش بینی شده است.
علاوه بر تامینی و بشیریان، در این جلسه شادی پریدر نایب رییس فدراسیون شطرنج، ابراهیم زاده معاون مرکز آموزش علمی کاربردی فدراسیون شطرنج و کریمی مسئول امور مسابقات فدراسیون دانشگاهی حضور داشتند.
در این تفاهم نامه کوشش برای ایجاد شرایط لازم بمنظور انجام کارهای مشترک ورزشی، همکاری و مساعدت در حوزه تربیت و آموزش نیروی انسانی، حمایت و ایجاد بستر مناسب جهت راه اندازی و ارائه ورزش شطرنج در دانشگاه ها و بخش های آموزش عالی و مساعدت در حوزه پیاده سازی بخشنامه آموزش، استعدادیابی و برگزاری رویدادهای دانشجویی فدراسیون شطرنج در زمینه همگانی و قهرمانی با همکاری دو فدراسیون به امضا رسید.
همکاری مشترک برای برگزاری و میزبانی رویدادهای استانی، ملی، آسیایی و جهانی رشته شطرنج در بخش دانشجویان به طور مجازی، اعطای مجوز برگزاری رویدادهای ورزشی، آموزشی، استعدادیابی به فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و بخش های تابعه در سراسر کشور بعنوان مجاری مجاز فدراسیون، مساعدت و همکاری در برگزاری دوره های آموزشی بصورت حضوری و مجازی، برگزاری دوره های تربیت مدرس ویژه دانشگاهیان واجد صلاحیت تدریس دوره های آموزشی در این تفاهمنامه امده است.
همچنین ارائه و ایجاد زمینه های لازم برای ترویج و اشاعه ورزش شطرنج در دانشگاه ها و بخش های تابعه، همکاری در حوزه جذب و عضویت ورزشکار، مربی، داور و غیره برای رشته شطرنج از بین دانشگاهیان، و برنامه های پژوهشی و عملیاتی حوزه ورزش دانشگاهی و اختصاص سهمیه با شرایط ویژه به دانشجویان و شاغلان دانشگاهی در دوره ای مربیگری و داوری از دیگر موارد توافق شده در این تفاهم نامه می باشد.منبع:

1400/07/23
10:25:54
5.0 / 5
246
تگهای خبر: آموزش , اسب , راه اندازی , رشته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری