انتقاد شدید علی تبریزی از مدیریت سفارشی در فدراسیون بدنسازی

انتقاد شدید علی تبریزی از مدیریت سفارشی در فدراسیون بدنسازی به گزارش اسب من عضو هیات رییسه فدراسیون بدنسازی و چهره شاخص بدنسازی جهان، از اقدام رئیس فدراسیون در دادن اختیارات نامحدود به مدیر تیم های ملی بدنسازی و مدیریت سفارش پذیر وی انتقاد نمود.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، علی تبریزی پیشکسوت بدنسازی ایران و دارنده عناوین قهرمانی جهان که هم اکنون بعنوان عضو هیات رییسه فدراسیون بدنسازی و کارشناس خبره مشغول به فعالیت است، در نامه ای به رئیس فدراسیون بدنسازی با انتقاد از بروز حواشی مختلف در بدنسازی ایران، از مدیریت سفارشی و سفارش پذیری عبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون بدنسازی و همینطور دادن اختیارات نامحدود به مدیر تیم های ملی شدیدا انتقاد نمود.

تبریزی در نامه خود به رئیس فدراسیون بدنسازی که در اختیار ایسنا قرار گرفته است، نوشت:
مدیریت و اداره یک مجموعه بزرگ و فهیم به قدمت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام می طلبد که فارغ از هر گونه سفارش و سفارش پذیری با عنایت به شایسته سالاری، کارها را پیش برد تا درصد خطا و اشتباه به کمترین حد ممکن رسیده و زمینه بروز حواشی مهیا نگردد. همانطور که شاهد می باشیم در این ۹ ماه، هر هفته مشکلات و حواشی زیادی را شاهد بودیم. در مدیریت های دلسوزانه و عدالت محور شرح وظایف همه افراد زیرمجموعه مشخص است و هیچگاه هم این شرح وظایف تابع احساس و سفارش این و آن قرار نمی گیرد، که یکی از این مجموعه ها مدیریت تیم های ملی است که شرح وظایفش اظهر من الشمس است، اما این که چرا شما به این اندازه برای ایشان اختیارات قائل شده اید نه برای من و نه سایر پیشکسوتان، قهرمانان و مسؤلان کمیته ها مشخص نیست!
حتما خاطرتان هست که در جلسه فی ما بین مقرر گردید اسامی مربیان تیم های ملی در هیات رییسه فدراسیون مطرح و با تایید اعضای هیات رییسه، مربیان انتخاب شوند. کاری که از همان اول هم مشخص بود شما قادر به انجام آن نیستید! در صورتی که شرح وظایف مدیریت تیم های ملی را خوب می دانستید و هم خوب، به خصوصیات اخلاقی، کلامی و برخوردهای ناپسند ایشان با قهرمانان زحمتکش تیم های ملی آگاه بودید. آخر مگر می شود، هم مدیر تیم های ملی بود، هم برای کمیته فنی تصمیم گرفت، در امورات کمیته مربیان دخالت کرد، به جای سخنگوی فدراسیون حرف زد و هم در کار قضاوت نظر داد و هم در تصمیم گیری های کلان نقش اعضای هیات رئیسه را ایفا کرد، برای این و آن شاخ و شانه کشید و قهرمانان افتخارآفرین کشورمان را تهدید به ممانعت و پیشگیری از حضور در تیم ملی کرد، بطوریکه برخی از مدال آوران کشورمان تصمیم به حضور در مسابقات با نام سایر کشورهای دیگر گرفتند.
متاسفانه با این نوع مدیریت و انتخاب سفارشی و سفارش ای افراد، بطور قطع راه را برای ادامه فعالیت فدراسیون سخت خواهد نمود. مدیریتی که هر روز اعتراض به حق جامعه بدنسازی و پرورش اندام به نوع تصمیمات شما بیشتر و بیشتر شده است و به شکلی کار را در آینده از دست شما خارج خواهد نمود و در نخستین و کوتاه ترین زمان ممکن، با اعتراض جدی سایر قهرمانان و پیشکسوتان دلسوز مواجه خواهید شد.
1400/07/21
10:07:01
5.0 / 5
89
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری