در مراسم تقدیر از ورزشكاران تیراندازی با كمان؛

انسیه خزعلی: زهرا نعمتی باید الگوی بانوان ایران باشد

انسیه خزعلی: زهرا نعمتی باید الگوی بانوان ایران باشد اسب من: معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور ابراز امیدواری کرد بانوی مدال آور ایران به الگویی برای زنان کشورمان تبدیل گردد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، انسیه خزعلی شامگاه دوشنبه در مراسم تقدیر از زهرا نعمتی و دیگر کمانداران اعزامی به المپیک و پارالمپیک گلت: اصلاً دوست ندارم از واژه معلول استفاده کنم، اینها دلیل هستند که صاحب امتیاز ویژه در جسم و روحشان هستند.
وی افزود: کثرت و تنوع در خلقت همه امتیاز است اگر خوب بشناسیم و خوب از آن استفاده نمائیم. پس این که گفته می شود در روحیه این افراد شجاعت و سرسختی وجود دارد به سبب همین مزیت نسبی است.
خزعلی اشاره کرد: باید این افراد که ناباوری ها را به باور تبدیل می کنند را پاس داشت، تعبیراتی مانند الهام بخشی اراده و برابری و … که در مورد این افراد است، به جاست.
وی با اعلان اینکه بیش از یک میلیارد معلول در جهان داریم، اظهار داشت: شرایط این افراد یک مزیت نسبی به حساب می آید، قدرت فوق العاده دارند و ما باید شرایط فراهم نماییم تا ظهور پیدا کند.
معاون امور بانوان رییس جمهور با اعلان اینکه کسانی که دارای این مزیت هستند مانند زهرا نعمتی الگو می شوند، اشاره کرد: این قدرت روحی اراده و جدیت درس است برای همه کسانی است که معلولیت دارند و ندارند.
این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد که دختران و بانوان ایران از زهرا نعمتی الگو بگیرند و این ورزشکار هم پله های ترقی را طی نماید.


منبع:

1400/07/20
22:31:38
5.0 / 5
82
تگهای خبر: المپیك , ورزش , ورزشكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری