حمید سجادی عنوان كرد:

نگرش مدیریتی بایدتغییر پیدا کند

نگرش مدیریتی بایدتغییر پیدا کند وزیر ورزش و جوانان با تکیه بر اینکه موظف به ارتقا سطح کیفی ورزش هستیم اظهار داشت: نگرش مدیریتی در ورزش باید تغییر کند و فکر و روحیه جدید به حوزه ورزش تزریق شود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، سید حمیدسجادی روز سه شنبه در مسافرت به پیشوا طی سخنانی به تاریخچه فعالیت های ورزشی در ایران اشاره نمود و اضافه کرد: حدود یک قرن است که در کشورمان ورزشِ سامان یافته به شکل امروزی قابل بررسی است

وی اضافه کرد: ایران عزیز، صاحب ورزش هایی با قدمت چند هزار ساله است که امروز مبنا و اساس قوانین دیگر رشته های ورزشی شده است این درحالی است که بعضی از رشته های ورزشی ریشه دار در ایران در دیگر کشورهای دنیا با عناوین دیگر اجرا می شوند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه بیشتر از یک هزار و ۲۰۰ بازی بومی- محلی در کشور داریم، اضافه کرد: نزدیک به ۴۴۰ مورد از این بازی ها دارای آیین نامه است که باید به صورت شایسته در کشور توسعه پیداکند.
وی در ادامه بهره مندی از پیشینه ورزشی در ایران را مورد توجه قراردادو اظهار داشت: با عنایت به ریشه های ورزشی در کشورمان می توان، بستر توسعه ورزش همگانی را با دیدگاه های مختلف همچون استعداد یابی، ارتقا سطح سلامتی و نشاط اجتماعی مهیا کرد.
سید حمید سجادی دربخش دیگری از سخنانش توسعه قهرمانی و تلاش در جهت کسب مدال در رویدادهای بزرگ بین المللی بسیار مهم دانست و اظهار داشت: توسعه پایدار ورزش در بخش های مختلف نیازمند محتوا، فکر و ایده و استفاده بهینه از امکانات موجود است.

وی در ادامه تغییر نگرش در بخش های مختلف مدیریتی را فرصتی برای رشد ورزش دانست و خاطر نشان ساخت: نگرش مدیریتی در ورزش باید تغییر پیدا کند، باید فکر و روحیه جدید به حوزه ورزش تزریق شود چون که ما موظف به ارتقا سطح کیفی ورزش هستیم.

وزیر ورزش و جوانان ضمن اشاره به زیرساختهای رزشی در کشور بخصوص پروژه های ورزشی نیمه کاره خطاب به حاضران در این مراسم اظهار داشت: برای تکمیل پروژه های ورزشی هر جا نیاز باشد مافوق شرایط عادی کمک خواهیم کردتا اماکن ورزشی مورد نیاز مردم با سرعت بیشتر تکمیل و در اختیار آنها قرار بگیرد.

وی اظهار داشت: پروژه استادیوم ورزشی پیشوا تا دهه فجر تکمیل و آماده بهره برداری خواهد شد و اگر زودتر این اتفاق بیفتد هم استقبال می نماییم، از برکات سفرهای استانی این است که از نزدیک مشکلات را دیده و لمس کرده و با دید بهتری میتوان تصمیم گیری کرد.

سجادی ضمن اشاره به موفقیت های جامعه ورزش در عرصه های بین المللی اظهار داشت: موفقیت ها و دستاوردهای ورزش جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف، حاصل ۴۰ سال برنامه ریزی، سیاست گذاری، تلاش و اجرا در این حوزه می باشد. وی ضمن اشاره به این که ورزش می تواند اوقات فراغت مناسبی برای نوجوانان و جوانان بخصوص بانوان ایجاد نماید، اظهار داشت: در برنامه های ورزشی نگاه ویژه ای به ورزش بانوان در دستور کار قرار دارد و از همین رو باید تمهیداتی اندیشید که با تقویت ورزش بانوان، این حوزه خودکفا و مستقل شود.

1400/07/15
12:54:58
5.0 / 5
227
تگهای خبر: اسب , استادیوم , بازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری