جودوكار كم بینا:

در صورت حمایت در بازیهای پارآسیایی چین شرکت خواهم کرد

در صورت حمایت در بازیهای پارآسیایی چین شرکت خواهم کرد به گزارش اسب من جودوکار کم بینا در دسته ۶۶ کیلوگرم اظهار داشت: تنها در صورتی در بازیهای پارآسیایی ۲۰۲۲ چین شرکت خواهم کرد که فدراسیون نابینایان و کم بینایان حمایت لازم را از من داشته باشد.


علیرضا خجسته در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: متاسفانه بعد از اینکه بازیهای پارالمپیک توکیو را به علت عدم موافقت فدراسیون جهانی برای انجام کلاس بندی بین المللی از دست دادم از نظر روحی شرایط مناسبی نداشتم، اما پس از چند ماه با حمایت آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو باردیگر تمرینات خویش را زیر نظر فدراسیون با تیم ملی جودو پیگیری کردم و هم اکنون در شرایط بسیار خوبی قرار دارم.
وی اظهار داشت: اگر جودو از حالت تعلیق بیرون برود، برای کسب مدال دسته ۶۶ کیلوگرم تلاش خواهم کرد تا زحمات رئیس فدراسیون جودو را جبران کنم.
خجسته پیرامون این پرسش که آیا قصد بازگشت به جودوی نابینایان و کم بینایان و شرکت در بازیهای پارآسیایی ۲۰۲۲ چین را ندارید، اضافه کرد: برای من فرقی نمی کند که در بازیهای آسیایی حضور پیدا کنم یا پارآسیایی، شرایط شرکت در هر دو تورنمنت را دارم، اما به شرطی در بازیهای پارآسیایی چین برای نابینایان و کم بینایان به میدان می روم که رئیس فدراسیون حمایت لازم را از من داشته باشد، نه اینکه همانند بازیهای پارالمپیک بعد از چند ماه حضور در اردوها بدون دریافت هیچ حقوقی به علت نداشتن کلاس بندی بین المللی من را کنار بگذارنند.
این جودوکار کم بینا خاطرنشان کرد: اگر در آن زمان حتی کارگری هم می کردم ماهیانه یک میلیون تومان حقوق داشتم و مجبور نبودم به خاطر نداشتن شغل سختی های زیادی را تحمل کنم.
وی اظهار داشت: طی ۲ ماهی که تحت حمایت فدراسیون جودو قرار گرفتم، میراسماعیلی حتی برای استخدام من در آتش نشانی تلاشهای زیادی انجام داده و ماهیانه مبلغ ناچیزی از این فدراسیون حقوق دریافت می کنم، اگر فدراسیون نابینایان و کم بینایان هم این گونه حمایت لازم را از من داشته باشد برای حضور در بازیهای پارآسیایی چین در دسته ۶۶ کیلوگرم تلاش خواهم کرد.
منبع:

1400/07/03
09:42:38
5.0 / 5
233
تگهای خبر: اردو , اسب , المپیك , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری