پیشنهادات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک برای برگزاری انتخابات

پیشنهادات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک برای برگزاری انتخابات اسب من: نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک برگزار و پیشنهاداتی نیز برای انتخابات این کمیسیون ارائه شد.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا و به نقل از کمیته ملی المپیک، نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک با ریاست هادی ساعی و حضور مجتبی عابدینی، بهداد سلیمی، آرش میراسماعیلی، زهرا نعمتی، مهسا جاور، سارا خوش جمال فکری، علیداد ساوه شمشکی، افشین نوروزی و معصومه قربانی دبیر کمیسیون در سالن شماره یک کمیته ملی المپیک انجام شد.
افشین نوروزی سخنگوی کمیسیون ورزشکاران در این زمینه اظهار داشت: در ابتدای این جلسه آقای ساعی از مدال آوران کشورمان در بازیهای المپیک و پارالمپیک توکیو تقدیر و برای ورزشکاران کشورمان در رقابتهای پیش رو آرزوی موفقیت کرد و در ادامه بخشنامه پیشنهادی جدید کمیسیون ورزشکاران توسط اعضا مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و در ادامه پیشنهادات مختلفی دراین زمینه عنوان شد.
وی افزود: یکی از پیشنهادات این بود که باتوجه به در پیش بودن انتخابات برخی فدراسیون های ورزشی، در صورت امکان همه فدراسیون ها با انتخابات مبادرت به تشکیل کمیسیون ورزشکاران مربوط به رشته خود نمایند که به هنگام برگزاری انتخابات آن فدراسیون، نماینده ای از طرف کمیسیون ورزشکاران بعنوان ناظر در آن حضور داشته باشد و اگر ورزشکار و قهرمانی که در اردو و یا مسابقات است ولی بنا بر برخی دلیلهای نیاز به کمک مادی و یا تامین تجهیزات ورزشی دارد، نامه آن ابتدا در کمیسیون ورزشکاران کمیته مطرح و در کمیته ای تخصصی با ریاست بهداد سلیمی بعد از بررسی کارشناسانه آن درخواست و در صورت موافقت، به مسئولان مربوطه ارجاع داده شود.
نوروزی اشاره کرد: همین طور پیشنهاد شد برای انتخابات پیش روی کمیسیون ورزشکاران، از بین اعضای کمیسیون یک نفر آقا و یک نفر خانم که کاندیدای انتخابات نیستند، بعنوان ناظر در آن حضور داشته باشند.
سخنگوی کمیسیون ورزشکاران در ادامه اشاره کرد: اما یکی از موارد پیشنهادی نشست امروز این بود که انتخاب نمایندگان کمیسیون ورزشکاران جهت حضور در مجمع عمومی می بایست بعد از رای گیری در بین اعضای کمیسیون که شرایط احراز مندرج در ماده ۵ بند ب اساسنامه کمیته را داشته باشند صورت پذیرد و ضمناً اعضای معرفی شده از طرف کمیسیون به مجمع، ۴ ورزشکار آقا و ۲ ورزشکار خانم باشند.
عضو کمیسیون ورزشکاران اظهار داشت: یکی از دیگر پیشنهادات مطرح شده این بود که در انتخابات کمیسیون ورزشکاران نفرات معرفی شده برای حضور در انتخابات می بایست از طرف کمیسیون ورزشکاران خود فدراسیون ها و با هماهنگی رییس فدراسیون صورت پذیرد.
وی در خاتمه اشاره کرد: همین طور قرار شد در فرصتی نزدیک اعضای کمیسیون ورزشکاران دیداری با حمید سجادی وزیر محترم ورزش و جوانان داشته و برخی پیشنهادات خودرا در خصوص افزایش حقوق ورزشکاران از طرف صندوق حمایت، بیمه، اشتغال و دیگر موارد مطرح شود و برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون ها فقط سوابق مدال آوری در بازیهای المپیک و آسیایی مد نظر نباشد بلکه برای تعدادی از رشته های ورزشی که چنین شرایطی ندارند مانند ورزش های راکتی سوابق ورزشکاران از دوران حضور در تیم ملی مدنظر قرار گیرد تا بتوانند از این فضا استفاده کنند.
منبع:

1400/06/31
17:25:16
5.0 / 5
363
تگهای خبر: اردو , المپیك , بازی , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری