ماجرای دوچرخه ی المپیک به وزیر کشیده شد

ماجرای دوچرخه ی المپیک به وزیر کشیده شد به گزارش اسب من مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: به وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک نامه ارسال کردم تا پادرمیانی کنند و ماجرای دوچرخه ختم به خیر شود.


ایوب بهتاج در گفت و گو با ایسنا در مورد حل موضوع اختلاف درباره دوچرخه تحویلی به صفرزاده بیان کرد: من نامه ای به وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک ارسال کردم مبنی براینکه دوچرخه سوار بدون دوچرخه جدید نمی توانست در خط شروع المپیک قرار بگیرد، بدین جهت با کمک وزارت ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک بودجه ای در اختیار فدراسیون قرار داده شد و 10 روز پیش از بازی ها یک دوچرخه خریداری و به صفرزاده داده شد. فدراسیون پس از بازی ها، خواهان تحویل دوچرخه شد و دوچرخه سوار می خواست خودرا برای بازی های آسیایی و رویدادهای دیگر آماده کند و طبیعی است که مقاومت کند.
او اضافه کرد: ما هم در نامه ای خود به وزیر و رئیس کمیته ملی المپیک درخواست کردیم که پادرمیانی کنند تا جریان ختم به خیر شود و دوچرخه سوار این دوچرخه را نگه دارد و الان هم منتظر پاسخ هستیم. این که ما شعار پشتیبانی از ورزشکارن را بدهیم اما بعد بخواهیم دوچرخه را برگرداند تا در انبار فدراسیون بگذارند، خوب نیست. آن هم در شرایطی که دوره های قبل روال بر این بود، دوچرخه دست ورزشکار می ماند.
بهتاج در مورد این که چون فدراسیون هزینه دوچرخه را داده است، می خواهد را آن تحویل بگیرد، اظهار داشت: بودجه را کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش داده است تا دوچرخه را خریداری کنند و روال هم بر این است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی درباره ی این که فدراسیون عنوان می کرد کمیته ملی المپیک برای خرید دوچرخه پولی پرداخت نکرده است، اشاره کرد: بابت خرید دوچرخه هیچ ارگانی پول نمی دهد. بلکه در ارتباط با مباحث فدراسیون بودجه می دهند که یکی از موارد نیز بر طرف کردن نیازهای ورزشکاران است.
وی در پاسخ به این پرسش که چرا مستقیم با رئیس فدراسیون صحبت نمی کند تا مسئله حل شود، اشاره کرد: رئیس فدراسیون که ما با صحبت نکرد و مستقیم با قوه قضاییه صحبت کرد (اظهاریه ارسال کرده است). زمانی من متوجه ماجرا شدم که فدراسیون اقدام قانونی کرده بود و ای کاش پیش از آن با من صحبت می کردند تا با هم کمک نماییم، مسئله حل شود.
بهتاج در مورد این که گفته شد دوچرخه فروخته شده است، اظهار داشت: دوچرخه فروخته نشده و در اختیار ماست.
منبع:

1400/06/24
14:17:21
5.0 / 5
437
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری