غلامرضا نوروزی خبر داد:

اجرای طرح سراسری اهدای خون جامعه ورزش در روز 31 شهریور

اجرای طرح سراسری اهدای خون جامعه ورزش در روز 31 شهریور اسب من: رییس فدراسیون پزشکی ورزشی از اجرای طرح سراسری اهدای خون جامعه ورزش و جوانان در آستانه اربعین حسینی و همزمان با شروع هفته دفاع مقدس آگاهی داد.به گزارش اسب من به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، غلامرضا نوروزی گفت: فدراسیون پزشکی ورزشی بعنوان خدمتگزار سلامت جامعه ورزش و جوانان در ادامه نقش آفرینی خود در عرصه مبارزه با کووید ۱۹، این دفعه می خواهد نسبت به تقویت ذخایر خون در سراسر کشور اقدام نماید.
وی اضافه کرد: در این راستا پیرو هماهنگی با سازمان انتقال خون و به همت هیات های پزشکی ورزشی سراسر کشور روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه در آستانه اربعین حسینی و همزمان با شروع هفته دفاع مقدس طرح سراسری " اهدای خون جامعه ورزش و جوانان" اجرا می شود.
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی افزود: در این روز مراکز اهدای خون یا در اماکن ورزشی ایجاد خواهد شد یا ورزشکاران و جوانان عزیز می تواند با مراجعه به پایگاه های انتقال خون سراسر کشور در این امر خداپسندانه و انساندوستانه مشارکت نمایند.
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی اشاره کرد: از عموم همکارانمان در وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، فدراسیون های ورزشی و قهرمانان ورزش کشور دعوت به عمل می آوریم که با مشارکت در این اقدام فرهنگی، یاریگر مدافعان سلامت باشند.
وی درباب ایستگاه اهدای خون در تهران، اشاره کرد: علاوه بر پایگاه های اهدای خون سازمان انتقال خون، با همراهی عزیزانمان در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و مجموعه ورزشی انقلاب تهران مقرر است ایستگاه سیار انتقال خون در این مجموعه راه اندازی شود.
نوروزی با اشاره به توانمندی هیات های استانی پزشکی ورزشی، اشاره کرد: امیدواریم با همراهی ادارات کل ورزش و جوانان و هیات های ورزشی سراسر کشور، جامعه ورزش و جوانان در این روز با حضور گسترده خود، گام مهمی در جهت تقویت ذخایر خون کشور و کمک به بیماران نیازمند به خون بردارند.


منبع:

1400/06/23
09:40:51
5.0 / 5
357
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری