سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی:

انتظارات از ساره جوانمردی روی عملکردش در پارالمپیک تاثیر گذاشت

انتظارات از ساره جوانمردی روی عملکردش در پارالمپیک تاثیر گذاشت خوزستان سرمربی خوزستانی تیم ملی پاراتیراندازی ایران اظهار داشت: همه جامعه از فدراسیون گرفته تا کمیته پارالمپیک، همسر، پدر، مادر، دوستان و همسایه ها همه می گفتند که خانم جوانمردی باید دو مدال کسب کند و همین فشارها روی عملکردش تاثیر گذاشت.


حسین امیری امروز (۱۶ شهریور) در مراسم استقبال از وی در فرودگاه اهواز در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: مسابقات پارالمپیک سختی خودرا دارد و از هر مسابقه نیز درس هایی کسب می شود. ما برای کسب یک مدال توسط خانم ساره جوانمردی کار نکرده بودیم و تلاش مان این بود که مدال های بیشتری بگیریم اما متاسفانه خانم جوانمردی در ماده ۵۰ متر در صورتیکه در مقدماتی فوق العاده بود در نهایت نتوانست نتیجه خوبی بگیرد.
به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، وی افزود: فشاری که روی قهرمان وجود دارد، ممکنست کار را برای او سخت کند. باتوجه به اینکه خانم جوانمردی در پارالمپیک قبلی دو مدال طلا به دست آورده بود، همه جامعه از فدراسیون گرفته تا کمیته پارالمپیک، همسر، پدر، مادر، دوستان و همسایه ها همه می گفتند که خانم جوانمردی باید دو مدال کسب کند و همین فشارها روی عملکردش تاثیر گذاشت برای اینکه فشار روی ورزشکار موجب می شود لحظه ای که مقرر است مسابقه دهد خطاهایی در ذهنش ایجاد شود و در صورتیکه شلیک باید کاملا اتوماتیک باشد، شلیک بصورت ارادی صورت می گیرد و وقتی ارادی می شود، نتیجه لازم را به دنبال ندارد. به هر حال فشارها روی خانم جوانمردی بسیار بود.
سرمربی تیم ملی پارا تیراندازی ایران اشاره کرد: خانم شجاعی در بخش تفنگ نیز در فینال ششم شد که ایران در این رشته برای نخستین بار بود که نماینده اش به فینال مسابقات راه پیدا می کرد. خانم ارم را هم داشتیم که او بصورت حمایتی از جانب کمیته پارالمپیک در مسابقات شرکت داشت و از او انتظار کسب مدال نداشتیم، البته تلاش داشتیم خانم خدیجه رستمی ورزشکار خوزستانی که وضعیت بهتری داشت به مسابقات اعزام شود که متاسفانه نپذیرفتند.
وی درباره آینده تیراندازی ایران، اظهار داشت: در ورزش سه عامل بعنوان عوامل موفقیت محسوب می شوند؛ آمادگی روانی، جسمانی و تاکتیک و تکنیک و البته علاوه بر این سه عامل، یک عامل مهم دیگری نیز وجود دارد، آن هم آمادگی سیستمی که به ما خدمات می دهد؛ اگر آن سیستم آماده ارائه خدمات درست نباشد و در مسائل فنی دخالت کند ما هیچ آینده ای نخواهیم داشت و اگر با ما هماهنگ باشند، آینده خوبی خواهیم داشت.1400/06/17
11:59:14
5.0 / 5
193
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری