سلگی امین ما نیست!

مخالفت رییس فدراسیون با حضور نماینده ایران در انتخابات جهانی

مخالفت رییس فدراسیون با حضور نماینده ایران در انتخابات جهانی به گزارش اسب من رییس فدراسیون دوچرخه سواری درباب حضور نماینده ایران در انتخابات فدراسیون جهانی اظهار داشت: سلگی نماینده ایران در انتخابات جهانی نخواهد بود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، یک سال قبل فدراسیون وقت دوچرخه سواری نماینده ای را از ایران برای رای گیری کنفدراسیون آسیا بمنظور انتخاب و شرکت نفرات این قاره بمنظور حضور در انتحابات هیات رئیسه اتحادیه جهانی معرفی نمود.
در این رای گیری سه آسیایی همچون محسن سلگی دبیر وقت فدراسیون و مدیر اسبق تیم های ملی و نماینده دوچرخه سواری سیزم در ایران جهت شرکت در انتخابات جهانی برگزیده شد و مقرر است این انتخابات مهرماه در حاشیه مسابقات جهانی در بلژیک اجرا شود.
به نظر می آید با روی کار آمدن مجموعه جدید در این فدراسیون اعزام نماینده ایران در این انتخابات در هاله ابهام قرار دارد.
محمود رشیدی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در واکنش به این پرسش که آیا نماینده ایران راهی این انتخابات می شود یا خیر به صراحت اظهار داشت: نخیر ایشان نمی روند. ایشان به ما نامه زده اند و درخواست بلیط و ویزا کرده اند که من باید اینها را انجام دهم اما معتقدم باید فردی برود که با ما هماهنگ باشد و امین ما باشد. ایشان امین من نیستند !
وی اضافه کرد: نماینده اعزامی فدراسیون باید حافظ منافع ملی فدراسیون باشد اما بنظر می رسد این طور نیست. من به همین قدرت می گویم نه. ما باید منافع دوچرخه سواری را در نظر بگیریم و معتقدم در این خصوص حضور ایشان در امتداد منافع فدراسیدن نیست.
رئیس فدراسیون در پاسخ به این پرسش که آیا نامه سلگی پاسخ داده شده یا خیر هم اظهار داشت: مراحل اداری نامه طی نشده است اما به او اطلاع داده ام که پاسخم در مقابل اعزام او منفی است.


منبع:

1400/05/23
11:22:38
5.0 / 5
548
تگهای خبر: اسب , تیم , دوچرخه سواری , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری