طراحی عجیب ساختمان میلیاردی دوچرخه سواری، بدون راه دسترسی به پشت بام بعلاوه عکس

طراحی عجیب ساختمان میلیاردی دوچرخه سواری، بدون راه دسترسی به پشت بام بعلاوه عکس اسب من: طراحی ساختمان فدراسیون دوچرخه سواری به شکلی است که برای ورود به پشت بام هیچ راه دسترسی وجود ندارد و راه پله در طبقه آخر تمام می شود.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، فدراسیون دوچرخه سواری قرار بود صاحب یک ساختمان بزرگ و مدرن در کنار پیست دوچرخه سواری آزادی شود اما حالا نه فقط این ساختمان به بهره برداری نرسیده است بلکه ایرادات فنی آن به شکلی است که رئیس جدید فدراسیون اعلام نمود نیاز به تخریب وجود دارد تا از ابتدا این بنا ساخته شود.
با توجه به این که هنوز این ساختمان به بهره برداری نرسیده است اما سقف آن ریزش داشته است.
جدا از این مساله یک نکته عجیب در طراحی این ساختمان به چشم می خورد و اینکه راه پله برای پشت بام در نظر گرفته نشده است. درواقع اگر به طبقه آخر ساختمان بروید، مشاهده می کنید راه پله تمام می شود و دیگر دسترسی به پشت بام وجود ندارد.
نکته ای که در این میان وجود دارد، هزینه های میلیاردی که تا حالا برای این ساختمان شده انگار دور ریخته شده است و در این شرایط اقتصادی و گرانی هر روز مصالح ساختمانی، حالا باردیگر باید هزینه میلیاردی صورت گیرد تا بتوان این ساختمان را به شکلی بنا کرد که استانداردهای لازم را داشته باشد.
رئیس جدید فدراسیون دوچرخه سواری اعلام نموده است، طراحی جدیدی برای ساختمان دارد بدین جهت ابتدا باید تخریب های لازم صورت گیرد تا باردیگر کار ساخت شروع شود.

اختتام راه پله


منبع:

1400/05/22
12:11:55
5.0 / 5
13888
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری