نتایج کمانداران نوجوانان و جوانان در مرحله مقدماتی مسابقات جهانی

نتایج کمانداران نوجوانان و جوانان در مرحله مقدماتی مسابقات جهانی اسب من: مرحله مقدماتی مسابقات جهانی نوجوانان و جوانان تیراندازی با کمان با رقابت کمانداران ایران مورد پیگیری قرار|گرفت.به گزارش اسب من به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، دور مقدماتی مسابقات جهانی تیراندازی با کمان در لهستان در رده نوجوانان و جوانان در حال برگزاری است.
در ریکرو جوانان و در مرحله مقدماتی رضا شبانی با امتیاز ۶۶۰ در رده نهم قرار گرفت. وی بعد از استراحت در دور نخست باید در دور دوم مسابقات حذفی با نماینده سوئد بازی کند.
در ریکرو جوانان و در مرحله مقدماتی سوگند رحمانی با امتیاز ۶۰۹ در رده سی و نهم قرار گرفت. وی بعد از استراحت در دور نخست باید در دور دوم مسابقات حذفی با نماینده ایتالیا بازی کند.
در کامپوند نوجوانان و در مرحله مقدماتی ابوالفضل سلطانی نژاد با امتیاز ۶۸۹ در رده هفدهم ایستاد. وی در دور نخست مسابقات حذفی با نماینده لهستان بازی خواهدنمود.
در کامپوند نوجوانان و در مرحله مقدماتی امیررضا عزیزی با امتیاز ۶۸۸ در رده نوزدهم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی با نماینده لهستان بازی خواهدنمود.
ساغر قاسمی در کامپوند نوجوانان و در مرحله مقدمانی با امتیاز ۶۷۳ در رده دهم ایستاد. وی بعد از استراحت در دور نخست باید در دور دوم مسابقات حذفی با نماینده روسیه بازی کند.
در میکس ریکرو جوانان تیم ایران با ترکیب رضا شبانی و سوگند رحمانی با امتیاز ۱۲۶۹ در رده پانزدهم قرار گرفت و باید در دور نخست مسابقات مرحله حذفی با ازبکستان بازی کند.
در میکس کامپوند نوجوانان تیم ایران با ترکیب ساغر قاسمی و ابوالفضل سلطانی نژاد با امتیاز ۱۳۶۲ در رده ششم قرار گرفت و بعد از استراحت در دور نخست باید در دور دوم مسابقات مرحله حذفی با رومانی بازی کند.


منبع:

1400/05/20
23:50:29
5.0 / 5
417
تگهای خبر: بازی , تیراندازی , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری