گزارش خبرنگار مهر از توكیو؛

دفاع سرمربی تیم تیراندازی بانوان از عملکرد شاگردانش در المپیک

دفاع سرمربی تیم تیراندازی بانوان از عملکرد شاگردانش در المپیک به گزارش اسب من سرمربی تیم ملی تفنگ بعد از اتمام کار شاگردانش در المپیک اظهار داشت: اگر نتایج را بررسی کنید متوجه خواهید شد که بچه ها بد عمل نکردند.به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به توکیو، الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ کشورمان در آخر مسابقات تیراندازی سه وضعیت اظهار داشت: مهیار صداقت با امتیاز ۱۱۶۸ در میان ۳۹ تیرانداز برتر جهان در رده بیستم قرار گرفت.
وی اضافه کرد: وقتی ببینید که چه قهرمانانی بعد از مهیار هستند متوجه می شوید که نتیجه وی خیلی خوب بوده است.
هاشمی اشاره کرد: اگر شرایط جوی مناسب بود وی نتیجه بهتری کسب می کرد هر چند که وی بالاترین رکورد برون مرزی خویش را در این مسابقات به ثبت رساند.
سرمربی تیم ملی تفنگ اظهار داشت: مهیار در هفته گذشته در تفنگ بادی یک دهم تا فینالیست شدن فاصله داشت و در سه وضعیت هم باتوجه به سن جوانی که دارد نتیجه خیلی خوبی کسب نمود.
وی در مورد عملکرد ۴ تیرانداز تفنگ کشورمان در مسابقات المپیک توکیو اشاره کرد: تفنگ تجهیزات محور است و نیازمندی های زیادی به نسبت سایر رشته ها دارد و باید همیشه درحال تنظیم وسایل باشیم و باتوجه به یک سری از مسائلی که وجود داشت در مجموع عملکرد بچه های تفنگ خوب بود. اگر نتایج را بررسی کنید متوجه خواهید شد که بچه ها بد عمل نکردند.
وی اضافه کرد: همیشه نخستین مدال در تیراندازی بادی بانوان است و فشار و استرس مسابقه سبب شد تا بچه های ما در روز نخست بازی ها آن طور که باید خوب عمل نکنند دلیل آن هم جوان بودنشان است. نجمه خدمتی و فاطمه کرم زاده در سه وضعیت عملکرد قابل قبولی داشتند.
سرمربی تیم تفنگ اشاره کرد: المپیک بالاترین سطح ممکن را دارد و بچه های ما عملکرد قابل قبولی در این بازی ها داشتند. امیدوارم یک سری از مسائلی که درمورد تفنگ وجود دارد حل شود تا تیراندازی کشورمان به آن چیزی که حقش است، برسد.


منبع:

1400/05/11
22:01:47
5.0 / 5
200
تگهای خبر: اسب , المپیك , بازی , تیراندازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری