گزارش خبرنگار مهر از توكیو؛

سهرابیان: اگر ملایی به فینال A صعود می كرد معادلات را بهم می ریخت

سهرابیان: اگر ملایی به فینال A صعود می كرد معادلات را بهم می ریخت به گزارش اسب من رئیس فدراسیون قایقرانی در انتهای کار نازنین ملایی در مرحله نیمه نهایی روئینگ تک نفره اظهار داشت: اگر ملایی به فینال A صعود می کرد همه معادلات را به هم می ریخت.به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به توکیو، علیرضا سهرابیان که از نزدیک رقابت نازنین ملایی در مرحله نیمه نهایی مسابقات روئینگ تک نفره بانوان را پیگیری می کرد در مورد عملکرد او توضیح داد.
وی اظهار داشت: نازنین ملایی بهترین رنکینگ ایران در ادوار مختلف را ثبت کرده و نشان داد که می تواند کار بزرگی انجام دهد.
وی افزود: جایگاه ۲۵ در بانوان و ۲۲ در مردان بهترین جایگاه هایی است که تابحال قایقرانان ما در المپیک کسب کرده اند. بطور قطع نازنین نمی توانست امروز جزو سه نفر اول شود و به فینال A صعود کرد چون بسیاری از قهرمانان ادوار گذشته المپیک و جهان در این رقابت شرکت داشتند.
رئیس فدراسیون قایقرانی با تکیه بر این که قایقرانی رشته متعلق به کشور همین قهرمانان است که وارد کشور ما هم شده است، اظهار داشت: اگر نازنین ملایی با امکانات و تجهیزاتی که ما در اختیار داریم به فینال A صعود می کرد، تمام معادلات به هم می ریخت.
سهرابیان در مورد حواشی جلیقه یخ نداشتن نازنین ملایی در رقابت هایی قایقرانی رویینگ بازی های المپیک توکیو بیان نمود: نازنین عنوان نمود، زمانی که گرما زده شدم حوله یخ داشته و کشورهای صاحب نام اروپایی هم این حوله یخ را داشتند. وی همینطور گفت نخستین سبک وزنی بوده که در سنگین وزن به رقابت پرداخت و تا این مرحله آمد اما حاشیه هایی بوجود آمد که تمرکز ورزشکار ما را بهم زد به صورتی که شب پیش از مسابقه مجبور شد تلفن همراه خویش را خاموش کند به جهت اینکه برای مسابقه، آرام باشد.
وی اضافه کرد: کمبودی وجود نداشت و پارو خواستیم کمیته ملی المپیک هزار و ۵۰ یورو خرید و هزینه های دیگری هم انجام شد که بعدا اعلام می نماییم ازاین رو ۲۰۰ دلار برای جلیقه چیزی نبود. البته هر چه گشتیم تا این جلیقه را تهیه نماییم، پیدا نکردیم بسیاری از کشورهای اروپایی هم نداشتند. تازه مشخص شده چنین چیزی آمده است و ۱۰۰ درصد تهیه می نماییم.
رئیس فدراسیون قایقرانی همینطور اظهار داشت: روز مسابقه نازنین یکی از ورزشکاران صاحب سبک، گرما زده شد و حوله یخ رویش انداختند و به آمبولانس منتقل شد تا به او رسیدگی کنند. ورزشکار استرالیایی هم در رسانه ها گفت من در حمام آب گرم پارو می زنم و شرایط برایم دشوار می باشد اما نمی دانم چرا فقط در ایران به موارد حاشیه ساز می پردازند. امیدوارم این اتفاق برای کشتی و کاراته که مدال آور هستند، نیفتد تا ورزشکاران تمرکز کامل داشته باشند.


منبع:

1400/05/07
21:30:43
5.0 / 5
237
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , رشته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری