سی و دومین دوره المپیك- ژاپن؛

ركابزن المپیكی ایران دو بار تمرین كرد

ركابزن المپیكی ایران دو بار تمرین كرد اسب من: صفرزاده رکابزن ایرانی حاضر در بازیهای المپیک توکیو دومین تمرین خودرا در محل برگزاری مسابقات انجام داد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، سعید صفرزاده تنها نماینده دوچرخه سواری ایران در سی و دومین دوره بازی های المپیک توکیو در سال ۲۰۲۰ است. نماینده ایران امروز چهارشنبه ۳۰ تیر ماه برای دومین روز متوالی در جاده های کوه فوجی ژاپن تمرین کرد.
پراش مربی تیم دوچرخه سواری کشورمان در این خصوص به خبرنگار مهر اظهار داشت: در دومین روز تمرین ما کمی سنگین تر و طولانی تر از روز اول بود. خوشبختانه دوچرخه جدید را هم تحویل گرفته ایم و با آن تمرین می نماییم.
وی افزود: شرایط اسکان و آب و هوای محل برگزاری مسابقات خوب است. البته کمی نزدیک ظهر هوا گرم می شود اما نه مانند ایران.
مسابقات جاده استقامت مردان در المپیک در مسافت ۲۴۴ کیلومتر و در ارتفاع ۴ هزار و ۸۶۵ متری قرار دارد که پس از المپیک پکن یکی از سخت ترین مسیرها و طولانی ترین مسیرهای در نظر گرفته شده برای المپیک است.
پیش بینی می شود باتوجه به مسافت در نظر گرفته شده این مسابقه بیشتر از شش ساعت زمان ببرد. رکابزنان از کوه فوجی مسابقه خودرا شروع و با درنوردیدن مسیر در پارک Musashinonomori، کاناگاوا و یاماناشی ادامه پیدا کرده و در استان شیزووکا به اتمام برسد. ۱۳۰ رکابزن مرد و ۶۷ زن در این دوره از مسابقات در بخش جاده حاضر هستند.
نماینده ایران روز شنبه دوم مرداد در مسابقه استقامت جاده شرکت کرده و روز چهارشنبه هم در تایم تریل انفرادی حاضر می شود.
سی و دومین دوره بازی های المپیک تابستانی ۲۰۲۰ توکیو از اول تا هفدهم مرداد انجام می شود.


منبع:

1400/04/31
23:07:23
5.0 / 5
241
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری